Не прохожу мимо• 27 июля 2023

Чоловік не вірить мені, образливо

Щодо того,що недалеко від нас живе жінка з якою він мав інтимні стосунки до мене і коли вже зі мною познайомився,на кшталт колишньої

Я йому кажу одне,він мені інше як йому це довести?
Називає мене шизічкою,типу я собі це придумала сама і в мене галюни..

Я впевнена на 200% так,як не буває настільки однакових людей і риси обличчя однакові і тілобудова і голос і манери поведінки.
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
По справам,до транспорту,в кав´ярні,в магазини,катаюсь на велосипеді та на самокаті
Вот это Вас от безделья накрывает.

автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Вот это Вас от безделья накрывает.
Якого безладу?
Я працюю
Ламборджини• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Навіщо вам ця інформація?
Тому що якщо Вам 20, тоді Вашу поведінку зрозуміти можна, а якщо 30+, то питання вже значно глибші)
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Якого безладу?
Я працюю
Значит работайте больше, чтобы у Вас на ерунду не было времени.
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ваші коментарі треба пропускати взагалі
Гравіцапа• 27 июля 2023
Будете наседать, будет не только бывшая, но и будущая…
Зачем вы насилуете мозг человеку?
Ламборджини• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну вважай майже 30) не займайтеся маячнею. І не робіть нерви чоловіку, істеричок не любить ніхто.
Купи слона• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Та я знаю,що це ця жінка і сама, просто образливо ,що мені не вірить
Он с ней спал ДО брака?? В чем смысл его признания? ОН признается = сделает ВАМ БОЛЬНО, смысл?

Купи слона• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А сенс йому це приховувати?
Потому что невозможно сказать о подобном НЕ испортив отношения. Вот он и пытается их не испортить. Муж гулена? Разводитесь.. А то что он спал до Вас... смысла нет уточнять
Купи слона• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А сенс тоді сюди переїздити і ходити саме по нашій вулиці?
Она ходит? Может она уже и забыла.. ВЫ думаете люди всех помнят? Тут одноклассников уже узнать не выходит всех...
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Так вона,а хто?
Так пам´ятає
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляКупи слона
О подобном-це що ви маєте на увазі?
Купи слона• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
О подобном-це що ви маєте на увазі?
О других женщинах... муж партизанит - потому ШО не хочет портить с Вами отношения.
Милота• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Якого безладу?
Я працюю
У вас насколько скучная жизнь в 27? Капец, у вас терпеливый мужик попался, если бы мне так выносили мозг, я бы послала вас кататься на самокат подальше от моей жизни, или вынести мозг женщине которая переехала, при чем тут мужчина к чужим перездам и вашим тараканами? Вам реально скучно?
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляМилота
Вам 47?
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Добре,переїду до неї на район і буду ходити ось так
Ходите.
Милота• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Вам 47?
107.... при чем тут мой возраст к вашим тараканам и отсутствию интересов ? Человек с насыщенной интересной жизнью, не следит кто как смотрит и куда ходит....