Не прохожу мимо• 27 июля 2023

Чоловік не вірить мені, образливо

Щодо того,що недалеко від нас живе жінка з якою він мав інтимні стосунки до мене і коли вже зі мною познайомився,на кшталт колишньої

Я йому кажу одне,він мені інше як йому це довести?
Називає мене шизічкою,типу я собі це придумала сама і в мене галюни..

Я впевнена на 200% так,як не буває настільки однакових людей і риси обличчя однакові і тілобудова і голос і манери поведінки.
Говорю відверто• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Добре,переїду до неї на район і буду ходити ось так
Може вам лікарю показатися?

автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляАпофиозная
Бо якби він сказав, що то вона. Виб тероризували його роками, ну,як ви зазвичай і робите
Ні
Говорю відверто• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Чого тоді на мене дивиться,як тільки помічає мене?
Це лікується, автор
Бува і таке• 27 июля 2023
От я не розумію,чоловік там якийсь преміальний,при грошах,посаді і тд? Звичайний оладух з двома дітьми і мікрокредитами,з лисиною і пузцем,купою проблем,ревнивою жінкою. От накуй він кому усрався,щоб аж переїздити поряд і маячити вулицею.Невже такий незабутній пісюн,шо аж з глибини років баба переїхала,щоб ходити поряд з колишнім....
Апофиозная• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Впевнена,що вона вас навіть не помітить. Але ви будете відчувати, що помстилися, протоптали асфальт під їх вікнами
Шукаю стакан• 27 июля 2023
Отомстите мужу - тоже с ней переспите
Білка в колесі• 27 июля 2023
Жесть, она по вашему должна была исчезнуть?) бывает, люди переезжают…и о ужас, не боятся, что там когда-то на улице бывший жил)) ей на него пофиг, а на вас тем более. Можете не париться!
Неробименінерви• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Думаю,що вона спеціально сюди переїхала ,щоб ходити ностальгувати
Він у вас прям скарб такий?)
Так точно!• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А як їй реагувати на людину, яка на неї витріщається ще й погляд злий?

Ламборджини• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Переїжджайте, я думаю,що їй чхати просто. Та і навіть якщо допустити думку, що вона має ’види’ на Вашого чоловіка. Так Ви вирішили остаточно йому допомогти Вам кинути?) Ви ж мозок виїдаєте ложечкою йому зі своїми ревнощами.
Знали б Ви, зі скількома у нього ще був секс до Вас, просто Ви про них не знаєте. А можливо Ви щодня посміхаєтесь тій, яка ще не так давно була у ліжку з Вашим чоловіком. Тільки Ви забуваєте головне- минуле треба залишати у минулому,щоб було майбутнє.
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Вона перша на мене витріщається
Бува і таке• 27 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Він у вас прям скарб такий?)
А якже-пісюнчик,яєчка,зарплатка...Як у всіх....
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Він у вас прям скарб такий?)
А чого саме по цій вулиці ходити?
Так точно!• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А чого саме по цій вулиці ходити?
А чому Ви саме по ній ходите? Інших вулиць немає?
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляБува і таке
Через рік вона переїхала сюди,а помітила я її пізніше
Лика-прилипка• 27 июля 2023
Ответ дляАпофиозная
Щоб ви відчепилися в не виносили мозок
скажите? я автора не знаю, но мужика уже жалко
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Він в іншій країні жив до цього довго,тому багато жінок з яким він мав секс ,я просто тут ,де живу зараз не побачу
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Я на ній живу
Неробименінерви• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А чого саме по цій вулиці ходити?
Її запитайте) Ну, я розумію вже, що ви б на її місці так і вчинили, але навряд чоловікові двічі так на божевільних пощастило)

Ламборджини• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Скільки Вам років?
тянитолкайка• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Таки муж прав) это уже шиза
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А чого саме по цій вулиці ходити?
А Вы почему по этой улице ходите ?
Админко• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А іноземок останнім часом на сусідніх вулицях не помічали? Придивіться)
Так точно!• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А чого саме по цій вулиці ходити?
Уявляєте, мій колишній працює в сусідньому з моїм будинком підприємстві, хоча живе в іншому місті.
Це Київ, велике місто - і прямо під моїми вікнами тепер його робота. Не бачились років 20.

Все, точно - це він спеціально знайшов де я живу, ї їздить щодня біля мого дому. Не знаю щоб що (за Вашою логікою), але мій чоловік мають повинен огорожу поставити))))
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Скільки Вам років?
Навіщо вам ця інформація?
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ні,в мене були зв´язки до нього,я не переїздила спеціально в ті,місця ,де колись мала секс з кимось,жила там де і жила
Лінива, не каюсь• 27 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Неприємно просто,як рана яка не зажила
І не приємно,що він робить із мене ненормальну
Вы же не за девственница замуж выходили, откуда у Вас рана образовалась?
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
А Вы почему по этой улице ходите ?
По справам,до транспорту,в кав´ярні,в магазини,катаюсь на велосипеді та на самокаті
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляАдминко
Ні не помічала ніколи
автор Не прохожу мимо • 27 июля 2023
Ответ дляТак точно!

Так це не робота,це вона тут квартиру купила,як я зрозуміла