Дівчата, а ви би пішли вчитися на другу вищою освіту за іншим фахом?
KateFrosty• 27 июля 2023
Ответ дляLora12345
Переспектива є, звісно не 100% але є. Фармакологія зараз перспективний напрям
Тоді ідіть вчитися
KaterionOK• 27 июля 2023
Я особисто б не пішла (мене моя освіта влаштовує), але коли я йшла в умовний декрет, то на моє місце прийшла людина, якій було 38 чи 39 років і вона на той момент отримала другу вищу освіту. Років 5 тому вона отримала ще й адвокатське і зараз добре працює і заробляє (перша освіта у неї якась технічна в КПІ).
Після 35 років ще є час, щоб побудувати карʼєру і змінити вид діяльності