minerva25• 27 июля 2023

Скільки потрібно коштів на відпочинок в Карпатах

Дівчата, таке питаннячко. Скільки +- потрібно коштів на бюджетний відпочинок в Карпатах з дитиною? Я розумію, що кожен "гуляє" по-різному. Цікавить саме бюджетний формат (арендувати кімнату чи будиночок, їсти варити самостійно) Ну і + дорога з Черкас (потягом ?) Ніколи не була в Карпатах, а син дуже просить звозити
Trisha• 27 июля 2023
Ответ дляart_dvorzhak
Дивлячись де відпочивати, майже кожні вихідні їздемо в Покуто-Буковинські Карпати, без ночівлі з Чернівців. 500грн бензин + до 1000 грн продукти на 5 людей. Є багато класних місць. Можна їздити Шешори, Косів - там дешевше, але й Карпати нижчі. Якщо є машина, то багато проблем з логістикою рішаються. Знімати десь в Сторожинці і їздити в радіалки.
Із Черкас в Карпати на машині , абсолютно не бюджетно для автора із дитиною, плацкарт до 300 грн дорослий квиток, це приблизно 100 км по бензину на малолітражці
tan_ya2010• 27 июля 2023
Ответ дляir.zhuck
Квитки туди і назад 1000грн
Житло 250-300 грн на добу
Іжа більш менш по ціні буде така сама.
Дивіться не розкручені курорти.
Такі як Ворохта або Ізки (важко добиратись, не має ні залізничного ні автовокзалу)
У Ворохні немає залізничного і автовокзалу? Ви впевнені??
j.tigra• 27 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
В гори - так. Але ж і в Гуцул ленд треба, і на озеро Молодості, а там і тюбінг, і підйомники. А парк динозаврів там класний. І все це ну просто дуже хочеться.
Я просто така, що краще не поїду, ніж буду собі відмовляти в екскурсіях. Якщо ресторани ще можу пережити, то не подивитися щось цікаве через брак коштів... Таке собі задоволення. Зіпсований настрій та й усе.
До речі, в Карпатах зараз таке відчуття, що війни нема, всі на російській мові спілкуються, купа чоловіків, алкоголю, сміху. В мене зараз там подруга, у якої чоловік на нулі, каже аж гидко.
Так, це правда . Таке враження, що інша країна … і найбільше засмучує російська мова
Булочка13• 27 июля 2023
Примерно просчитывали с учётом проживания, экскурсий, бюджетного питания, то от 2000 в день получается
Калиопа• 27 июля 2023
Ответ дляj.tigra
Зараз на Закарпатті, мені тут розповідали як нам в Києві класно і не страшно, у нас ППО яке все збиває, а їм рік тому раз у десь у поле прилетіло, то жах. А в готелі російських каналів більше укаїнських, позорисько. Так, війни тут немає зовсім, інший вимір.
Наталія 0502• 27 июля 2023
Ответ дляj.tigra
Та якби російською мовою казали про те, що сьогодні Притулі пару штук закинули, а вчора другу на автівку скинулися. А тиждень тому сітку нарешті доплели...
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляtan_ya2010
В Ізьках ( Закарпаття) про відсутність вокзалів в дужках ж зазначено.
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляTrisha
В смысле в Ворохте нет вокзала? куда делся..
В Ізьках. Екокурорт
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляTrisha
Хм, те у кого месячная зп 7000 в Карпаты не поедут отдыхать, мы месяц назад снимали с подружкой комнату в садыбе, на двоих в селе Квасы, 650 грн сутки, ну пополам меньше, конечно, в Ворохте ценник такой же, в Яремче дороже.
Та чому не поїдуть? Карпати це не тільки розпіарені місця, є Тухля, Сколе, Гребенів і багато інших сіл і міст в Львівській області і Івано Франківській, де люди здають кімнати чи будинок за цілком притомні гроші. Їх немає на сайтах оренди. Ідуть з дітьми, ходять в гори, в ліс, на річки. Їдуть в гори саме заради гір, це зовсім не коштує захмарних грошей.
Trisha• 27 июля 2023
Ответ дляOksana0612
В Ізьках. Екокурорт
Ну, а Ворохта до чого? Там є вокзал, і це відоме місце, звідти декілька популярних маршрутів ідуть, в тому числі на Говерлу, цінник там звичайний по таким містечкам в Карпатах. Там в неділю на пероні яблуку ніде впасти,зовсім не відоме місце.)))
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляTrisha
Так мабуть так вийшло автору поста написати не розділивши. Ворохта то ясно, в мене мама народилась в тих краях.
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляTrisha
Так наче сполучник ’або’ а не ’і’.
Trisha• 27 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Так наче сполучник ’або’ а не ’і’.
Не зрозуміла до чого це?
Цей сполучник мав значити що це рівноцінні місця, або те, або те, ні? )))

Ворохта це не про бюджетний відпочинок, точніше по цінам це звичайне Карпатське містечко, в ресторанчиках ціни майже Київські, в тій же Верховині чи Ясині дешевше.
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляTrisha
Не зрозуміла до чого це?

Мені не здалися ціни високими в Ворохті але ми тільки в ’Старій Ворохті’ харчувалися. Ізьки дуже затишний екокурорт і малолюдний якраз через відсутність сполучення.
Trisha• 27 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Ціни в Ворохті звичайні по Карпатах, але я так і не зрозуміла про сполучник який означає що одне можна замінити іншим, особливо якщо інше ні по одній із характеристик не таке ж. Ворохта ніяк не Малолюдна, і сполучення дуже даже чудове, залізничний вокзал в центрі містечка
Oksana0612• 27 июля 2023
Ответ дляTrisha
Вам краще таки до автора коментаря звернутися за роз´ясненням. Мені відразу стало зрозуміло, що мова про відсутність вокзалів про Ізьки але я там відпочиваю інколи. Ну і Ворохта це селище і для мене таки малолюдне, особливо весною і восени, коли я там буваю найчастіше.
Trisha• 27 июля 2023
Ответ дляOksana0612
))) хм, стоп, ви перша почали цю адвокатську гру із сполучниками, до автора коментаря я і звернулася, ви відповіли за неї, і я була в кінці квітні в Ворохті, якраз малолюдності не бачила, там на Кукулі крокуси квітнуть досить довгий період, натовпи людей що на Хрещатику.
Ворохта так це звичайне Відоме Карпатське селище, із вокзалом і купою туристичних стежок.
Давайте ми сову на глобус одягати не будемо, невдало Ворохту поставили із сполучником або в поряд із поганодоступним, без вокзалу , малолюдним місцем, хоча якщо ви Ворохту порівняли із таким місцем, можливо і Ізькі не такі вже малолюдні і дешеві
Oksana0612• 28 июля 2023
Ответ дляTrisha
Добраніч
Trisha• 28 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Добраніч
Аргументи закінчилися)))на майбутнє, якщо не можете аргументовано свою думку доводити, не влізайте в чужий діалог)))
Oksana0612• 28 июля 2023
Ответ дляTrisha
Діало́г— двосторонній обмін інформацією (розмова, спілкування) між двома або більше людьми у вигляді питань та відповідей. Форум загальне місце спілкування і висловлювання своїх думок.
Алиса Михайловна• 28 июля 2023
17 тыс на двох за 6 повних днів вийшло
kristi_ana• 28 июля 2023
Ответ дляАлиса Михайловна
17 тыс на двох за 6 повних днів вийшло
А де саме ви були?
Алиса Михайловна• 28 июля 2023
Ответ дляkristi_ana
А де саме ви були?
Пилипець+Мукачево
ir.zhuck• 31 июля 2023
Ответ дляTrisha
Це про Ізки!!!
ir.zhuck• 31 июля 2023
Ответ дляtan_ya2010
В Ізках!!!
Я ж про два місця писала!
В Ворохта є, а в Ізках не має!
І про відсутність автовокзал написано після слова ’Ізки’!
Читайте, будь ласка, уважніше!
ir.zhuck• 31 июля 2023
Ответ дляTrisha
Не зрозуміла до чого це?

У Ворохта також можна знайти номер за 300 грн для дорослого з дитиною за добу. Тому і там можна влітку бюджетно відпочити.
ir.zhuck• 31 июля 2023
Ответ дляTrisha
Відпочивала у Ворохта в травні. Було малолюдно.