Дівчата, таке питаннячко. Скільки +- потрібно коштів на бюджетний відпочинок в Карпатах з дитиною? Я розумію, що кожен "гуляє" по-різному. Цікавить саме бюджетний формат (арендувати кімнату чи будиночок, їсти варити самостійно) Ну і + дорога з Черкас (потягом ?) Ніколи не була в Карпатах, а син дуже просить звозити
Inna Medvetska• 27 июля 2023
Ответ дляjkz007
Гляньте на букінгу, тільки дивіться Яремче, там дешевше, бо Буковель то вже зовсім не бюджетно
Ми якраз в Яремче
Позавчора були в Буковелі
Я б там не відпочивала, якби мені і доплатили
Людей як в мурашнику, машини, автобуси
Ціни як на Хрещатику в нас в Києві, а то і вищі
Позавчора були в Буковелі
Людей як в мурашнику, машини, автобуси
Не дивіться ті Яремчі, Буковелі - там і ціни вище і людей на головах.
Подивіться Славське, Поляну...гляньте пропозиції сіонтуру, в них були акційні з харчуванням близько 5 тис на двох
В Славському в приватному секторі якось жили ’У Пронів’, дивіться на букінгу, дуже бюджетно і дуже добре.
Ответ дляInna Medvetska
Ми якраз в Яремче
Позавчора були в Буковелі
Людей як в мурашнику, машини, автобуси
Позавчора були в Буковелі
Людей як в мурашнику, машини, автобуси
Не в тех местах вы ходили в Буковеле))
Там шикарная природа, потрясающе красиво в лесу и окраинах
Наталія 0502• 27 июля 2023
Тысяч 15, если бюджетно. Ведь надо и на экскурсии, и бассейны. Да и в ресторан зайти
Санька-4b93• 27 июля 2023
Ответ дляМурнетка
За неделю в Буковеле за двоих отдали 3600
А можно поподробнее- где жили, питались, чем добирались и где такие цены нашли?
VivaForever• 27 июля 2023
Проезд на двоих туда назад 2000.
Проживание 5 ноч 3750
На еду и развлечения 7000-8000
Проживание 5 ноч 3750
На еду и развлечения 7000-8000
Girly_girl• 27 июля 2023
Автор, у нас ушло 1 к дол на 5 дней 2 взрослых , но не было стремления бюджетно. Если бы я искала бюджетно, я бы выбирала Болгарию автобусом, а не западную Украину
Ответ дляElena755
ого. это месячная зарплата для кого-то...
Хм, те у кого месячная зп 7000 в Карпаты не поедут отдыхать, мы месяц назад снимали с подружкой комнату в садыбе, на двоих в селе Квасы, 650 грн сутки, ну пополам меньше, конечно, в Ворохте ценник такой же, в Яремче дороже.
art_dvorzhak• 27 июля 2023
Яблуниця - знімали номери два трьохмістних по 1000 грн доба (без басейну). Відпочивали 3 ночі. З середини суботи до ранку вівторка. Тому що нас було 6 людей, то вийшло 2 тис доба номер. Ітого за три ночі 6 тис тільки номери. Продукти взяли з собою (нічого такого, просто для барбекю на три дні, овочі, снеки для походів, сир ,ковбаса, напої, вода) - 5 тис грн, бензін 1,5 тис + 800 грн білети на автобус одній людині, яка не влізла в машину. Там продукти і пиво докупали вийшло ще +1,5 -2 тис. Сніданок самі робили вівсянку, вечеря - гріль + овочі своє, обід в колибі два рази. Рахунок: 1,5 - 2,5 тис на 6 людей. Залежить від того де обідати. Брали лише перше+одне додаткове блюдо на людину, і то чоловік собі не брав нічого крім першого, узвар, чай. Порахували , нашій сім´ї з 2 дорослих і 3 дітей вийшло все разом більше 15 тис грн за три ночі все разом. І та людина, що з нами була каже, що до 3 тис витратила. Ходили в 2 походи, там тільки один 80-100 грн вхід на стежку був. Їздили на Буковель - озеро безкоштовно, лише 50 грн на чай витрати і 90 грн парковка.
art_dvorzhak• 27 июля 2023
Дивлячись де відпочивати, майже кожні вихідні їздемо в Покуто-Буковинські Карпати, без ночівлі з Чернівців. 500грн бензин + до 1000 грн продукти на 5 людей. Є багато класних місць. Можна їздити Шешори, Косів - там дешевше, але й Карпати нижчі. Якщо є машина, то багато проблем з логістикою рішаються. Знімати десь в Сторожинці і їздити в радіалки.
Ответ дляTrisha
Та я понимают, что не поедут. Я имела в виду другое.
Наталія 0502• 27 июля 2023
Ответ дляir.zhuck
Бюджетно - це без екскурсій і басейнів, тим паче ресторанів.
Це їжа самостійно.
І самі в гори своїм ходом або з місцевими.
Це їжа самостійно.
В гори - так. Але ж і в Гуцул ленд треба, і на озеро Молодості, а там і тюбінг, і підйомники. А парк динозаврів там класний. І все це ну просто дуже хочеться.
Я просто така, що краще не поїду, ніж буду собі відмовляти в екскурсіях. Якщо ресторани ще можу пережити, то не подивитися щось цікаве через брак коштів... Таке собі задоволення. Зіпсований настрій та й усе.
До речі, в Карпатах зараз таке відчуття, що війни нема, всі на російській мові спілкуються, купа чоловіків, алкоголю, сміху. В мене зараз там подруга, у якої чоловік на нулі, каже аж гидко.