как тебе такое илон маск• 27 июля 2023

Це параноя?

Давно почала помічати, що брат чоловіка, разом із дружиною, досить часто повторює за нами.
Чоловіку подарувала х-бокс, через тиждень буквально у них зʼявився, змінили звичайний робот - пилосос на миючий, через декілька днів зателефонували з питанням який саме, бо вони собі також будуть брати. І ще дуже багато таких випадків.
Періодично буває, що після відпустки вони їдуть в той самий готель де ми були.
Раніше чоловік постійно мені казав, що я себе накручую, що то просто так співпадає.
Але при останній нашій зустрічі, в розмові чоловік похвалив свої нові кросівки, що виготовляє сімʼя в невеличкій майстерні. Дружина брата перше, що сказала: « Тепер і мені такі треба, дай контакти».
Мені якось аж не по собі стало. Здається, що ніби і нічого такого, але все ж для мене дивно.
Чи я дійсно себе накручую?
Області пітьми• 27 июля 2023
А яким чином це вам заважає?

жар-птица Нюра• 27 июля 2023
Це ви виїхали в Німеччину і вони слідом за вами ?
Пуки-куки• 27 июля 2023
Есть люди, что покупают только проверенное, вот вы проверили, остались довольны, и они себе купили.
Застряла• 27 июля 2023
Ну да же если и повторяют, почему Вас это так напрягает ?
Безпринципова• 27 июля 2023
Купіть неповторне яйце Фаберже і перевірите. Яка маячня - всі ці речі це мас маркет, крім вас їх купують мільйони.
So_so• 27 июля 2023
Разведитесь и точно узнаете.
Борода• 27 июля 2023
У нас так в компании подруг))) кто то расхвалил сушилку - вскоре обзавелись сушилками, похвалил учителя - пошли к нему дружно, что-то ещё - уже договариваемся вместе покупаем, особенно если детей касается) часто смеемся с этого)

автор как тебе такое илон маск • 27 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
А яким чином це вам заважає?
Я ніде не писала, що заважає. Просто для мене це дивно. Особисто я не розумію такої «уваги».
Аноним_Русалка• 27 июля 2023
Боже, та що тут такого, вони повторюють Вас, та Вашу сім´ю, Ви повинні гордість проявляти, бо вони копіюють те що є у Вас з чоловіком, це навпаки дуже добре. Тому автор, не накручуйте себе, а радійте, та живіть щасливим життям🧚
Злюка-закусюка• 27 июля 2023
А що в цьому поганого? Мій молодший брат теж по моїх стопах йде, довіряє моєму досвіду. Я тільки рада
Мона_Лиса• 27 июля 2023
Пожалуйтесь маме, что они за вами повторяют!
Мстящий за Зайца• 27 июля 2023
Ну нет у людей своей головы, и желания думать, решать, подражают вам.
Анна-6444• 27 июля 2023
Просто покупают товары или пользуются услугами которые вы уже проверили и похвалили.Ничего в этом такого подозрительного нет.
Если вас это напрягает,то не рассказывайте о своих покупках и обновках.Вот и решение проблемы.