Подмигашка• 27 июля 2023

Чого чоловікам так важливий секс?

Годину розказувала про свої проблеми, купу навалилося, розгрібаюся. І в кінці чоловік ну скоро п´ятниця з таким натяком. Наче бляха секс мої проблеми вирішить((Ну чим чоловіки думають?
автор Подмигашка • 28 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Нет, физиологически этого недостаточно. Там же еще и голова участвует. Эмоциональное восприятие и всё такое.
А рукой - то стравить давление в котле, но не получить эмоциональную разрядку.
Погоджуюсь. В мене є іграшки, навіть супер бомбові не замінять живе тіло.

Акуна_Матата• 28 июля 2023
І для мене важливий. Якби чоловік займався ним зі мною лише на вихідних, я б з ним не була разом
Форс мажор• 28 июля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
А вік тут до чого, і ви з чоловіком теж тут не при ділах. Автор про себе пише... Люди по різному працюють, різне навантаження фізичне і розумове.
В мене секс у 47 кожен день, оце я автору допомогла цим, що написала.
Возраст даже очень при чем) для понимания нагрузки я про ребенка маленького написала, который идёт в дополнение ко всему перечисленному автором. Правда из квартиры не съезжаем, но ремонт идёт.
автор Подмигашка • 28 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Якщо чесно я здивована скільки сімей так часто мають інтим. Мабуть треба задуматися, чоловік постійно говорить, що важливо частіше.
Трохи злякана• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Чому чоловіки не розуміють, щоб для того щоб жінка могла розслабитися треба допомогти вирішити її проблеми, або хоча б якось морально підтримати. Думають що оргазм допоможе чи що? Не допоможе.
Потому что, вы живете, условно говоря, в квартире-студии. Где воняющие в углу носки портят атмосферу во всей хате. А мужики живут в многокомнатной квартире. И при переходе из комнаты в комнату, носки перестают быть ТЕКУЩЕЙ проблемой.
Трохи злякана• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
А хто іще має мене підтримувати як не чоловік?
Если достаточно упорно пилить сук, на котором сидишь....
автор Подмигашка • 28 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Цікава теорія)
ЖонДуан• 28 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Достаточно. Многие знакомые брали жен девственниками. Расслаблялись именно так, чтоб не блудить.
Трохи злякана• 28 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Хай бог милує!
А тонкую грань, шо сам библейский герой Онан, насмехался над женой брата, изливая семя на землю - учитывали?

ЯблокоРаздора• 28 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
У вас меньше навантаження. Для мене діти то взагалі не навантаження, а комусь жах. МОЯ мама в 60 як мотор була, та мабудь до 65 так точно. В неї все горить в руках, я поки з дітьми проснуся в 9 , то вже є пироги, борщ, та купа їжі. Покормлені всі 60 курей, прополений огород. І вона в обід відпочила пару часів, і понеслась далі. Ще раніше і ларьок юув, сиділа там торговала. Мене вона завжди називала сонна муха. А я б здохла від такої праці. Я на огороді час сапою махала, то прокляла і огород і все сільске господарство. А їй то все єрунда. Кажу:’ заморилась? ’, відповідь :’ з чого? Їсти готовити єрунда’.
Я з нею живу місяць літом, і цей місяць почуваюся унилим гавном.
Коли дома сама , то наче все роблю і багато)))
Темперамент і виносливість. Здоров´я ще. В мене і чоловік , як моя мама. Поки встану, вже все покосив, дерево викорчував)))
Ну от щоб в мене секс був ввечері, то треба все поробити до обіду, і відпочивати. А деякім пофіг в любом віці, активні завжди.
ЖонДуан• 28 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Хай бог милує!
Не надо приводить цитаты, совершенно не понимая смысла. Вы не в теме, смиритесь!
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Я втомлена в будні.
Капець....а скільки Вам років?
Секс же розслабляє.....
Як це по графіку? А якщо саме в п´ятницю не захочеться? Або чоловіку раніше захочеться?
Трохи злякана• 28 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Я этот сборник сказок лет 20 назад читал. Такчта, нюансы да, могу упустить.
автор Подмигашка • 28 июля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Капець....а скільки Вам років?
Секс же розслабляє.....
Ми разом 17 років і він не надіється уже навіть на секс в будні, я дуже злюся, коли не висипаюся через його приставання, а ранком на роботу. Можливо я неправа.
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
І я пішла сюди обурюватися..
А могли б сьогодні задоволення отримати....
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
35 мені, чоловікові 38.
Це ж самий кайф...
Акуна_Матата• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
А Ви з ним задоволення отримуєте? Не уявляю, чого б я відмовилась від ендорфінів. І так через війну самі стреси, відпустки понакривались, грошей менше. То хоч таке задоволення є і воно безкоштовне 🤷🏼‍♀️
Дверной_Проем• 28 июля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
А п´ятниця = секс?
Да, все у них запланировано , как в фильме Дик и Джейн 😂
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Я не розумію Вас, честно.
Ви до сексу відноситесь, як до обов´язку/ роботи. Ви задоволення часто отримуєте?

Не боюся осуду• 28 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
А рукой нельзя?
так а зчем тогда ему автор? бесплаиным психоаналитиком работать?
Не боюся осуду• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Це мій чоловік. Хай слухає.
Ваш воловік?
а у вас секс по расписанию чтоли?
Не боюся осуду• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Я втомлена в будні.
бедный ваш муж если честно
он наверно эту пяиницу ждет как манну небесную
Невидимка• 28 июля 2023
Ответ дляЖонДуан
Физиологически этого достаточно. А для любви нужно узнавать человека, а это время.
Це ви самі придумали і вірите в це
ЖонДуан• 28 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Це ви самі придумали і вірите в це
Что я придумала? Природу?

Ха-ха))
Мой_ужин• 28 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Да прямо там, я дожаловалась, что теперь уволилась и работать не разрешает, вот уже больше 10ти лет. Как только заикаюсь о работе, у мужа истерика
Не боюся осуду• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
для отличного секса и полчаса достаточно
и сон после него крепче
и тело расслабляется
и настроение улучшается
не могу понять - вы спите в одной плстели и что, никогда и искорка не вспыхнет не по графику? секс это же удовольствие
научитесь испытывать оргазм и может тогда все изменится
Дверной_Проем• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Я так часто не хочу, 1-2 раза в неделю с головой
Тану на сонці• 28 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Приползая с работы поздно вечером уставший как собака, мужчина вряд ли хочет секса
Хотят с утра :) Только вот сегодня с другом на эту тему говорила, устает как собака, вечером ничего не хочет, а утром зато всегда готов :)
Трохи злякана• 28 июля 2023
Ответ дляМой_ужин
Это у вас частный случай, который лучше не экстраполировать на другие семьи.
Не боюся осуду• 28 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
у нас секс через день, иногда и утром после ночного повторяем
вместе почти 25 лет
это ж бесплатное легкодоступное удовольствие