Балаболка• 28 июля 2023
Я живу минулим. А ви? Я скучила!
Я так скучила за тими навіть нехай з примітивним сюжетом серіалами і фільмами, де нема відвертих сцен сексу.
Де було багато про любов. Я так скучила за піснями, які мали сенс. Де не називали жінок сучками і так далі. Я скучила за часом коли оця вся розпуста може і була але не такою відвертою. Коли ті пісні мали більш сенс красивий… навіть ті ж сами артисти мали такі красиві сукні одяг.. а зараз переважно на сценах голі труси (
Ех,..
Не кую, не мелю• 28 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
І що ж це за пісні, які мали сенс, і артисти у гарному одязі за якими ви в 25 вже скучили?
Думаете, в 25 люди не могут ностальгировать по артистам и песням, которые были популярны во времена их детства?
Автор, у Вас що ’хочу назад в СССР...’
мені 33 і я б не сказала що раніше було менше розпусти
Віа гру пам´ятаєте? А Тату? Передачу Секс з Анфісою Чеховою, серіал Секс і місто, моду на низькі джинси щоб було видно дупу, короткі майки щоб було видно пів пуза? За 90-і взагалі мовчу, я аж під 30 дізналась що тоді на вершині слави були Сектор Газа і Красная плєсень)))) Не знаю які часи Ви згадуєте
Зілля до весілля• 28 июля 2023
Что не так со сценами секса? Ну глаза закройте, если это красиво то в откровении нет ничего постыдного
неДоЖиру• 28 июля 2023
Розумію Вас, автор. Я сама трохи старомодна. Не ханжа, секс люблю, але у власному ліжку. І щоб пісні були, ну хоча б як у Білик в 90-ті, а не сідниці-полуниці чи ще гірше як про сучок. І мат, стільки мату, просто для зв´язки слів, при тому чую це від вродливих, гарно вдягнутих людей, не маргіналів якихомь. Я з простої сім´ї, дід працював на заводі, але він ніколи не матюкався.
Гигиенишвили• 28 июля 2023
Якщо вам 25 - то в вашому дитинстві було не менше ’голих трусів’, ніж зараз. А як на мене, то навіть більше - бо тоді популярними артистів робили продюсери, і вони приймали рішення роздягнути артистку, щоб привернути до неї увагу, а зараз соцмережі дають можливість талановитим пробитися іншими способами. Віагру заснували у 2000р, Пающіє труси, які були строрені як стьоб і реакція на надмірну кількість таких проектів, у 2008 - тобто, автору було лише 10. Не те щоб зараз такого нема, але я можу сходу назвати кілька популярних артисток, які не роздягаються (Джері Хейл, Онука, Джамала, Юлія Саніна, Альона Альона), а чи назве автор з десяток таких зі свого дитинства?
А ідеалізувати епоху, якої сам і не пам´ятаєш, це не складно, особливо зважаючи на те, що вони жили і творили в умовах цензури.
Є класний фільм, який я часто пригадую, коли люди кажуть, що часи до їх народження були кращими - ’Північ у Парижі’, гляньте.
Тут как тут• 28 июля 2023
Прямо за всем-всем, нет. Но вот многие хорошие фильмы хочется посмотреть как-будто в первый раз. Сложно сейчас с хорошим сюжетом.
Кстати о сюжете, фильм ’97 секунд’ с Болдуином НЕ смотрите. Актеры переплюнули самый зачуханный провинциальный театр.
Невгамовна Бу• 28 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
такое чувство что реально все идёт в пропасть. культура, человеческие качества, мораль, нравственные устои, культ семьи и тд. хотя давно это предсказывалось. медленно, но уверенно...
Я тоже об этом думала
Вот не от кого рожать и некому(( за чистые чувства вас могут оборжать
Из моей ооочень большой компании и ещё большего круга общения только пары три более менее романтичны, остальные все эгоисты
Гигиенишвили• 28 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
Адель да, но если бы ещё этот рэп мерзкий не слышать. где одни маты, отупляющий звук, и глупый текст про шлюх. со всех колонок.
а мерзость моргенштерн? который некогда был любимчик молодёжи и очень повлиял на неокрепшие умы, чтт девушкам нужно лишь одно. про инцест?! как такому вообще разрешили выйти... есть и хорошее, но оно уже всем надоело. песни про любовь всем надоели и стали неинтересными. устаревшими.
Я вас прошу.. завжди був у молоді запит на бунтарську, провокативну музику, яка вибивається з суспільно прийнятних норм. В моєму дитинстві був 1.Kla$ і Фактор-2, Ленінград туди ж, до того Сектор Газа. Просто тим, що виглядало провокацією тоді, зараз уже нікого не здивуєш
Гигиенишвили• 28 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Та можуть звісно.
Але цікаво, що за такі артисти та пісні без розпусти, не те що зараз, були популярними в дитинстві у людини 1998 року народження.
MashaizDusha• 28 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Я не сумую за таким. , Слухаю , що хочу, наша естрада взагалі вся в прольоті, тим паче співаки. Слухаю пісні різних років, те що люблю. Раша сюди не входить теж. Завжли любила закордонні групи. Серіали дивлюся, які хочу, зараз же інет є. Україна зняла багато гарних стрічок, серіалів. З задоволенням передивилась майже все. Іноді повертаюсь до улюблених серіалів))) Твін Пікс люблю, Альфа. Залюбки дивлюся.
Я теж ці два серіали передивляюся періодично.
MashaizDusha• 28 июля 2023
Мені майже 40. Я завжди любила музику 80х та іноді 70х іноземну, нерідко передивляюсь американські фільми 90х.
Моя старша сестра з її чоловіком теж вважають, що в 90х був золотий вік американського кінематографу й теж дивляться фільми тих років.
Я за сексуальну свободу й все решта, але просто людина має ще й вищі емоційні потреби.
Взагалі то, зараз інтернет всім відкрив можливості дивитися й слухати будь-що, з усього світу. Тому не сумуйте а шукайте там, де ще не були. Тонни пісень і фільмів ви ще не бачили.
Слоник-тоник• 28 июля 2023
Я нещодавно подивилася один турецький серіал і зрозуміла наскільки приємніше його дивитися ніж сучасні американські, там фактично немає всього того, що чого ви описали в свому пості, просто цікавий сюжет, любовна лінія, якась інтрига... І це так приємно))
Не зви чайна• 28 июля 2023
Ответ дляБалаболка
25. Дивно. Правда?
Мне 48. Так хочется фильмов в стиле 90х. Где куча секса, страсти и свободы.
Единая страна!• 28 июля 2023
Ответ дляБалаболка
Я зараз дивлюсь багато чого як раніше було. І порівнюю з тим, що зараз.
Раніше це коли?
Твоя подружайка• 28 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
В якому віці дитина може збагнути сенс пісень, виділити з них ті де ’багато про любов’, відслідкувати сюжет фільмів, та ще й так щоб ностальгіровать? Років з 12? 2010+ роки - це період фільмів, пісень та образів артистів про які автор говорить? Дуже цікаво це які, і наскільки їх кількість у всій масі змінилась за останні 12 років, що автор сумує за тими часами 😅
Не кую, не мелю• 28 июля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Даже те, кому в 2010 г. было 12 лет, иногда пишут, что тогда артисты были более поющими, и песни были более смысловыми
Свекруховна• 28 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
мне 30 и я вас понимаю)
хочется сдержаности, консерваторства, отсутствия разврата. это такая редкость. все подаётся под соусом свободы, но это такая мерзость и отупление. искажение истинных ценностей, разрушение института семьи и тд. мерзость
Где Вы все это находите? Запишитесь в библиотеку, читайте книги , повышайте свой уровень культуры, и не будет у Вас никакого отупения и мерзости.
Твоя подружайка• 28 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Так я не питаю що вони пишуть (такий екземпляр спостерігаємо в темі). Я питаю, що це за такі смислові пісні, артисти у красивому одязі й фільми, по яким варто сумувати бо зараз все не таке стало за 10-12 років 😅.
ротцвеники• 28 июля 2023
Ответ дляБалаболка
Хоч одна людина знайшлась яка зрозуміла про що я) дякую)
Я тоже совсем не понимаю музику и современное кино
Свекруховна• 28 июля 2023
Ответ дляol_kin
Плавний підвід до сссеру?
В сссре разврат был похлеще современного, под маской благопристойности .
ротцвеники• 28 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Скільки пречудових пісень є зараз... що ви несете
А скільки зараз багато хамовитих людей....
Роза в вазі• 28 июля 2023
Ответ дляБалаболка
25. Дивно. Правда?
Дивіться турецькі серіали.
Там ні розпустити, ні алкоголю
Попразендовна• 28 июля 2023
Ответ дляБалаболка
А я не писала в 50х))
А про які це ви писали? Середньовіччя?
Попразендовна• 28 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
Вас привʼязують і примушують оце все слухати?