Балаболка• 28 июля 2023
Я живу минулим. А ви? Я скучила!
Я так скучила за тими навіть нехай з примітивним сюжетом серіалами і фільмами, де нема відвертих сцен сексу.
Де було багато про любов. Я так скучила за піснями, які мали сенс. Де не називали жінок сучками і так далі. Я скучила за часом коли оця вся розпуста може і була але не такою відвертою. Коли ті пісні мали більш сенс красивий… навіть ті ж сами артисти мали такі красиві сукні одяг.. а зараз переважно на сценах голі труси (
Ех,..
Ку-кусик• 28 июля 2023
Ответ дляПошаманю
У каждого свои ценности. Будьте кем хотите и дайте возможность другим быть , кем они хотят. Если Вам хочется сдержанности и консерватизма, окружите себя им , но не навязывайте его другим.
так можно и про лгбт сказать. зачем навязывать его в садиках, митингами, лозунгами и тд.
Ответ длязадумчивая мордочка
Маю підписку на Netflix. Иам дивлюсь свіжі фільми та серіали. Там в більшості серіалів лгбт. В сша вже є свої правила. Якщо в картині не буде представників негроїдної раси і представників лгбт - вони не можуть претендувати ні на які нагороди. Таке воно, ріал лайф…
Перебісяться за пару років, коли прибутки впадуть. Дісней уже прочухали, звідки ноги ростуть. А нетфлікс завжди і позиціонувався, як спрямований на лгбт та іже з ними. Дивно чекати щось іншого від них.
Ответ длязадумчивая мордочка
От і я про це. В племінниці в школі в 8 класі ввели уроки щось по типу «уроків про інтимне», сестра пішла до директора, розпитати для чого популяризують секс, але в той час немає уроків психології. Немає уроків про те, як вирішували конфліктні ситуації. Про фінансову грамотність немає нічого, за те є роки про інтимне…
Який жах. ’Популяризують секс’... В 8!!!!! класі. Хай хоч в школі про контрацепцію розкажуть ґ, як сестра не здібна дитині розказати і пояснити. А то не знають потім нічорта, цикл порахувати нездібні. Зате без сексу ага.
Ответ длянеДоЖиру
При чем тут какое-то задание, когда общий уровень культуры и воспитания падает и не только у нас, а в целом в мире, и ностальгия за совком здесь не при чем. Вы посмотрите сколько мата, на улице, в медиапростанстве - сейчас это чутт ли не хороший тон. Идут родители с ребенком и между собой с матом что-то обсуждают, родители молодые, красивые, хорошо одеты, не алкоголики какие-то. Сколько у нас было друзей семьи, но я в жизни не слышала при детях не то что мат, но и вульгарные фразы, типа насрать. Да, и не думаю, что они матерились и без детей как сапожники.
А тих, що без мату, ви принципово не помічаєте?
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зараз є вибір, не подобається - не дивіться.
Можна також переїхати за кордон, вибравши країну, де стежать за мораллю ( хоча мені на думку конкретно нічого не спадає, можливо, ісламські країни).
Систему ви на жаль змінити не зможете, модні віяння також...
Якраз хотіла написати, що Іран наприклад дуууже високоморальна країна. Можна сміливо їхати)
Я не в теме• 28 июля 2023
Автор, а я недавно смотрела сериал Постучись в мою дверь (турецкий). Вам должно понравится) Реально минимум даже поцелуев. Даже там, где они необходимы))) Очень красивый сериал и очень красиво все снято
Но длинный)) я посмотрела 35 серий из 200 и мне хватит )))
МАМА НИКИТКИ-2• 28 июля 2023
Ответ дляБалаболка
Так) і більш сенс мали. Але не настільки аж відверто як зараз оце
Нещодавно дивились ролік про музичний розвиток 80-90-х років.
Міраж, нана, комбінація, віа-гра, Кармен, ласкавий май і десятки інших.
Прямий сексуальний підтекст і розпуста. Напівголі артисти, екссплуатація сексуального тіла і гра на «низменных» почуттях.
Вам до Лєщенко з кобзоном і Толкунової. Ото чинно і благородно було 🤣