Мяо мой мяо• 28 июля 2023
Дівчата, заспокойте будь ласка. Дайте пораду. Реву. Птах залетів у вікно
Будь ласка, порадьте що робити.
Зайшла зранку у квартиру і побачила там голуба.
Скажіть що то все дурниці і все буде добре.
Аж тіпає всю....
Джинци на Флісі• 28 июля 2023
У мене залітали птахи не однократно,навіть на балконі був мертвий.Я навіть не звернула уваги,особливо зараз коли пів україни гримить від вибухів,ви вважаєте птахи не контужені.
Майор Медуза• 28 июля 2023
Это действительно, ерунда.
Ко мне залетал, посидел за швейной машинкой, и вылетел. Все живы.
У меня соседи, из окна , их подкармливают, тоже все живы.
Женщинас• 28 июля 2023
И что? У меня в окна что толькл не залетало. И птицы и мыши летучие, и коты чужие...
Успокойтесь.
Сижуревувшоке• 28 июля 2023
А что плохого?! Я жила на 10 этаже . Вечером пришла домой, а у меня голубь дома. Выгнать не могла , летал по кухне , темнело. Еле свалил . Где то читала , что к замужеству . Замуж вышла позже. Но думаю это вряд ли заслуга голубя
Ms. Откровенность• 28 июля 2023
А ревете чого? Насрав чорним по білому коврику?
Виженіть його та і все.
90x60x90• 28 июля 2023
К нам залетела птичка. Не выжила, потому что у нас кошка( Других последствий не было.
Мурзилка• 28 июля 2023
Реветь надо, если они свили гнездо - вот это проблема)) у нас так было на балконе) а залетают и залетают) у меня кошка в зубах птицу домой принесла, 9-ый этаж на секундочку - еле отбили и спасли пернатое)
Просериарила молодость• 28 июля 2023
Зараз птахи якісь неправильні) або ліниві
Летять бездумно
Ось цього року ластівки вирішили вити гніздо - та-дам.. на москітній сітці - супер легко і менше роботи.
Це ж очевидно, що відпаде - справа часу.
На пів готовності відвалилося.
Ну літали,щебетала і мені шкода - ну а хто винен, що полінувалися закріпити на стіні ?
Летять бездумно
На пів готовності відвалилося.
Чумацький Шлях• 28 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Ну хоть не аист залетел, до замужества.))
comeonbabyloosecontrol• 28 июля 2023
Вы шо, прекращайте)
Ко мне за сезон стабильно залетают птицы по 2-3 раза, последнего стрижа даже кошка успела схватить, еле забрали. У меня столько знакомых нет, кому умирать, сколько птиц прилетает
даже сова однажды ночью прилетала
Мяо мой мяо
• 28 июля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Дай вам Боже здоров´я !)))) насмішили. Все! Чекатиму заміжжя!
Крихітка на всі• 28 июля 2023
Але ж голуб - світлтй птах, птах миру. Саме він сповістив про закінчення потопа у Біблії.
До подруги залітав голуб - після цього вона отримала пропозицію руки і серця і завагітніла)
Мяо мой мяо
• 28 июля 2023
Дівчата, щиро дякую за підтримку. Знаю, що дурепа, але то не лікується....
Кусман Сиру• 28 июля 2023
Автор это звистка как говорят какая-то. У меня в первом случае знакомый уехал после окончания университета, неожиданно причём в рф в Сибирь, работать учителем в деревне, присылал фото, там снега по крыши было, в 15 году, во втором случае дети уехали заграницу в феврале 22 года, в 3 случае развод с мужем.
Ласунка• 28 июля 2023
Автор, іноді птах - це просто птах. А голуби як щурі - не бояться і лізуть усюди. На початку літа і на балкон залітали, і на поріг кімнати сідали, втомлювалася виганяти.
Кілька років тому в кухню залетів голуб, прямо на Великдень - всі живі. І кадан колись залітав, без наслідків.
А от синичка колись стукала дзьобом в шибку в день похорону колишньої колеги, от це було моторошно і символічно.
Вам телефонограмма• 28 июля 2023
Это к беде, Автор.... Голубь загадит всё, а Вам потом мыть... Ревите дальше.
Чумацький Шлях• 28 июля 2023
Ответ дляішо
Тю, у мене в гаражі бігало щось розміром з мавпу)
Може то орк переховувався?