Туся муся• 28 июля 2023
Безробітні, чим заспокоюєте себе?
2 місяці тому потрапила під скорочення звільнили, робота не була добре оплачуваною, але все ж таки. Тривалий час не виходить знайти нову, закінчились заощадження, плачу ночами, буває дуже погано з нервами, і вже сил немає шукати, сайт робота.юа начебто й увесь у вакансіях, але я нічого підходящого не знаходжу. Якщо що мені 30 останнє місце роботи служба підтримки клієнтів. Що б ви порадили?
Ирина-61a8• 28 июля 2023
Ответ дляЮлия Крамарева
В центр зайнятості стали на облік?Якщо вас скоротили по закону вам мали дати нормальну виплату.
Там выплат ну год. А потом что делать если работы нету?
Чудо в декрете• 28 июля 2023
Ответ дляИрина-61a8
Та какой там год, все поменялось, три месяца только выплаты, если за один месяц вам не нашли и не предложили по вашей специальности, то на второй втюхивают уже что угодно, чтоб не платить или снять с учёта после отказов, после трёх месяцев можно стоять в ЦЗ, но бесплатно
Оно само купилось• 29 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Мені 39, я без роботи 4роки, навіть незнаю що шукати. Працювати бажання немає,а треба бо в чоловіка впали заробітки(( де шукати хщ,на мінімальну по 10-12 годин не потягну по здоров´ю.
Мені скоро виходити з декрету,вчора ходила в кадри(я медсестра),читала в інеті,що підвищили зарплатню медикам(медсестра 13500),нічого подібного, сказали гола ставка 9200 ( тобто десь 7500 чистими - дорога 600грн=6900 за них можна прожити? Ще й цілий день на роботі(8год),про підробіток не пишіть,його немає,ліваків теж. Так от краще буду оформляти по догляду за дитиною далі,ніж виходити на таку роботу
Не рахую, а вважаю• 29 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Та я дивлюся вакансії, так вимоги довжезний список, а оплата мізер, про робочий день 10-12 годин я взагалі мовчу.
Нещодавно бачила оголошення потрібен баріста, 14(!!!!)годин робочий день, за 700грн/день , я в шоці.
Оно само купилось• 29 июля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так,я вже і собі думала виїхати кудись на соціал,але боюсь в дорогу з дітьми та по лагерям скитатись(раніше треба було)
Не рахую, а вважаю• 29 июля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ну в мене є чоловік, працює, його зп на необхідність вистачає, їжа одяг. На зараз вважаю не погано.
Ищу на дому. Пользуюсь реферальными программами. Как говорится с миру по нитке... Нашла еще на ’укртекст’ что-то, вроде корректировщика статей, но там нужно пройти курсы двухнедельные (о чем я раздумываю), если опыта нет. Если же есть примеры готовых написанных текстов, то нужно им на рассмотрение отправлять и тогда они принимают, как на работу. Посмотрите, ознакомьтесь, может Вам подойдет.