Красота неземная• 28 июля 2023

Сьогодні Володимира, чи можна робити ремонт, чи то велике свято?

Ms. Dolly• 28 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
князь Київський, в 28.07.998 року похрестив Київську Русь
Точно этого?

Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Кто такой Владимир?
Это тот пид@рас которых всех решил крестить против воли.
Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляАмрита Тиллотама
Сьогодні не працюють. У нас в соборі правилася служба. Релігійне свято. В нашому регіоні в цей день не працють.
А то шо бл@ть произойдет? 😂 Если попрацюють?
Владимир ночью трахнет со злости?? 🤣
Капитошечка• 28 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Точно этого?
так. але я написала вище, що в першу чергу це свято хрещення Київської Русі
Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Значит сегодня праздник другой. Ломание крестов!
Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Свято. Я не робила б ремонт.
Пизд@ц. 😂
Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляОдні думки
той, що Київську Русь охрестив, Володимир Великий.
Сдох и х@й с ним. 🔥

Хочу в БАНю• 28 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Каждый день именины какого то святого и не одного. Захидна это приговор? Чего там все такие зашореные?
Да. Захидна это приговор. 👍😂
Точу ляси• 28 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Кто такой Владимир?
Зеленский, путин, жириновский - выбирайте сами.
Svitlo_• 28 июля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Читайте комент який я прокоментувала, тоді зрозумієте, чому додала, що живу на західній.
А так я взагалі протестантка. І сьогодні прекрасно все роблю.
Яйцеголовая• 28 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
якщо ви з західної України, то ні) живу не на західній(я родом звідти)-пралку не включила сьогодні, чоловік сказав велике свято, завтра все)
Ой, да ладно, не драматизируйте))
Я в это воскресенье окна на лоджии мыла и бельё развешивала. Никто вилы в спину не вставил. Львовская область.
Капитошечка• 28 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ой, да ладно, не драматизируйте))
та я з Вами згідна, я також коли там жила і пилососила в неділю, прибирала, але осуд сусідів був. ви мабуть ВПО
Яйцеголовая• 28 июля 2023
Ох и ник у меня 😂😂😂
Яйцеголовая• 28 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
Я не ВПО, всю жизнь здесь живу. Делаю то, что мне надо. Кому не нравится - с жалобами к психотерапевту. Отношения у меня с соседями ровные, а то, что они думают - это их проблемы))
Чудо в декрете• 28 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Да, он, родимый. Теперь мы поклоняемся, чуждому нам, кровожадному богу, который и есть само зло.
Чудо в декрете• 28 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Сдох и х@й с ним. 🔥
Капитошечка• 28 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Мій дід з Кіровоградської області, україномовний, женився і переїхав на західну, працював на дачі в неділю. Зауважень наслухався дуже багато, а він казав- працювати ніколи не гріх. Копав город в неділю, садив, будував