Красота неземная• 28 июля 2023
Сьогодні Володимира, чи можна робити ремонт, чи то велике свято?
Криниця щастя• 28 июля 2023
А вы с утра уже молитву прочитали? В церковь сгоняли ,службу отстояли?
Капитошечка• 28 июля 2023
якщо ви з західної України, то ні) живу не на західній(я родом звідти)-пралку не включила сьогодні, чоловік сказав велике свято, завтра все)
Ответ дляКапитошечка
ще 20 років тому, ніхто й не чув про це свято. І ще пару років тому лиш в українскій церкві була служба. Сьогодні і в російській була служба.
p.s. - я з західної
Капитошечка• 28 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Кто такой Владимир?
князь Київський, в 28.07.998 року похрестив Київську Русь
Репетиторша• 28 июля 2023
Если вы пойдете в церковь, тогда ничего не делайте, если нет - к чему тогда вопрос
Капитошечка• 28 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
p.s. - я з західної
не в курсі такого. велика служба була у церкві в 1988 році (Тернопіль)-тисячоліття хрещення Русі
Шаманю второпях• 28 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
А он святой?
Ничего себе, я много о нем читала, где же там святость, это ж ужас, а не человек
Капитошечка• 28 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
А он святой?
тоді часи такі були, кроваві... це швидше за все, це річниця хрещення КР, а Володимира то другорядне
Одні думки• 28 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Кто такой Владимир?
той, що Київську Русь охрестив, Володимир Великий.
Красота неземная
• 28 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
p.s. - я з західної
Дякую
Чудо в декрете• 28 июля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Кто такой Владимир?
Ну что Вы не знаете? Володимир, красно солнышко. Который 6рата своего сначала завалил, а потом Русь Киевскую продал, что6ы народ своих 6огов и свои знания за6ыл, а почитал чужих.
Теперь вообще все с ног на голову..вот и религия-это та же политика. Все праздники перенесли.т.е если раньше 19 января Крещение и только в это день вода святая.а теперь уже не 19 января.. или мой ребенок родился на яблочный спас, а в след году это день уже не яблочный спас...
А_мій_самий_самий• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Він самий. А потім киян вбивав та палив, котрі не захотіли приймати хрещення
Шаманю второпях• 28 июля 2023
Ответ дляЧудо в декрете
Да, вот выше объяснили и я в шоке что он святой оказывается. Это ппц
А_мій_самий_самий• 28 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Свято. Я не робила б ремонт.
Якщо Ви вже така православна, то це свято не входить в дванадесяті свята, тобто не є великим святом
БальзаковскийВозраст• 28 июля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Свято. Я не робила б ремонт.
Ви справжня віруюча? А автор наврядчи
Ms. Dolly• 28 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
p.s. - я з західної
Каждый день именины какого то святого и не одного. Захидна это приговор? Чего там все такие зашореные?
Амрита Тиллотама• 28 июля 2023
Сьогодні не працюють. У нас в соборі правилася служба. Релігійне свято. В нашому регіоні в цей день не працють.