Замороженная селедка• 28 июля 2023
Ольгу Харлан зняли з чемпіонату світу з фехтування після відмови "привітати"
Ольгу Харлан зняли з чемпіонату світу з фехтування після відмови "привітати" суперницю з Росії.
Суперниця українки пройшла до наступного раунду автоматично.
Лідерку збірної України з фехтування Ольга Харлан зняли з участі на чемпіонату світу після того, як вона відмовилася "привітати" нейтральну атлетку з Росії Анну Смірнову після своєї перемоги.
Харлан взяла участь на чемпіонаті світу в одиночному турнірі з фехтування на шаблях на наступний день після того, як міністерство молоді та спорту України змінило текст наказу щодо бойкоту змагань, де виступають спортсмени з Росії та Білорусі. І перемогла нейтральну фехтувальницю з Росії у першій ж сутичці на стадії плей-оф.
Після завершення сутички Харлан відмовилася тиснути руку Смірновій, пропонуючи "стукнутися" зброєю. Не отримавши відповіді від росіянки, українська фехтувальниця залишила межі доріжки.
Дії Харлан росіянка намагалася опротестувати, посилаючись на відмову "привітання" з боку українки, що згідно правил Міжнародної федерації фехтування карається чорною карткою - дискваліфікацією з турніру. Попри це, у лайвтабло до наступного раунду пройшла саме Харлан, яка мала зустрітитися з представницею Болгарії Йоаною Ілієвою.
Бєдная... Вона плакала 😭
Россиянка заплакала после конфликта с Харлан: тренер рассказал, что произошло после боя Россиянка Смирнова расплакалась после демарша со стороны украинки Харлан. Тренер российской саблистки Смирновой Феоктистов, которой Ольга Харлан отказалась подавать руку после выигранного боя, назвал поступок украинки ’жестковатым демаршем’. В комментарии российскому изданию ’Подъем’ он заявил, что российскую спортсменку довели до слез, а публика в Милане оказывала на нее тяжелое психологическое давление. Феоктистов рассказал, что, по неизвестным для него причинам, разбирательство происшествия растянулось во времени - россиянка в течение целого часа сидела на стуле у всех на виду, при этом публика не стала ее поддерживать, фактически поддержав действия украинки.
’Все это время она сидела там и улюлюкали люди. Конечно, это ей было очень тяжело психологически’, - сообщил тренер. Более того, по словам тренера, когда Смирнова покинула площадку, она расплакалась.
Olga Zelenyak• 28 июля 2023
Так что так никто из внимательно изучивших правила и не ответит на вопрос: что российские спортсмены, поддерживающие войну, забыли в Италии?
Италия - член НАТО, оказывает помощь военную Украине. Премьер министр Италии неоднократно публично высказывала позицию по войне в Украине, антироссийкую.
Что сестра российского военнослужащего забыла в стране, которая поставляет оружие Украине, из которого ее недоделанного братца могут завтра убить?
Как эти поездки в Италию коррелируются с позицией российского государства, первые лица которого, изрядно приняв на грудь, периодически рассказывают за сколько минут долетят ракеты с ядерными боеголовками до европейских столиц?
Ответ дляrybka21
Бєдная... Вона плакала 😭
С такой нестабильной психикой нельзя участвовать в соревнованиях. И это у нее еще ракеты над тупой башкой не летали
Папоротник• 28 июля 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
уже не сняли,передумали
Так передумали чи ні? Не можу знайти в новинах.
Зранку дивилася інтерв´ю з якимсь експертом, він говорив, що навіть якщо знімуть дискваліфікацію то вона зможе лише в командних змаганнях бути. Він багато чого розказував, там з цією дискваліфікацію щось таке намучено, явно заплановане шапіто.
Ответ дляammakat
Она знала, что правила общие для всех. Представьте, африканцы в знак протеста начнут бегать от французов, греки от турков, армяне от азербайджанцев и тд. Это будет цирк, а не соревнования.
це була провокація, дриснява могла задовільнитися дотиком клинків, але воно неадекватне... уявіть собі, ізраільтяне не тиснуть руку представникам арабських країн, і ніякого цирку в тому ніхто не вбачає
Пряма мова Гутцайта: ’Учора [26 липня] у мене була розмова з Міжнародною федерацією фехтування. І я там наголосив, що наші спортсмени не будуть тиснути руку атлетам під нейтральним прапором з Росії. Учора була зустріч [української] федерації: президента, головного тренера з членами міжнародної федерації. Вони також наголосили, що наші спортсмени не будуть тиснути руку, вони нададуть ’салют’, привітають і підуть з доріжки. Те, що ми бачили – це провокація спортсменки під нейтральним прапором.
Ми бачили, що вона робила: конкретно провокацію проти Ольги Харлан. Вона підійшла, зробила провокацію, довгий час тримала руку, чекала. Є випадки спортсменів з фехтування, коли зустрічаються спортсмени з Ізраїлю та арабського світу: вони не тиснуть руку, вдаряють по клинку і розходяться.
Тут ми побачили, що вона спровокувала Ольгу, організаційний комітет. І, на жаль він [оргкомітет], знаючи, що це відбуватиметься, бо їх попередили, дискваліфікували Ольгу після довгої перерви, вони довго сперечалися’.
Olga Zelenyak• 28 июля 2023
Ответ дляammakat
Зато теперь у Ольги много новых подписчиков в инсте, и мы все будем с интересом следить за ее дальнейшей карьерой. Если она не перейдет из спорта в политику
Может вы не знали, но это достаточно популярная в Украине спортсменка. И популярность свою она обрела задолго до этого инцидента.
Ответ дляElya123
Ізраіль окупант, якого підтримує світ. Арабів які не тиснуть руку ізраільтянам дискваліфікують пожиттєво
Ответ дляOlga Zelenyak
Спортвнєпалітікі, етодругоє, винепанімаєтє
Ответ дляrybka21
Бєдная... Вона плакала 😭
Вихід для всіх рашистів дуже простий: не виїзжати за межі своєї вонючої країни, і ніхто не буде ’доводить до слез’!
Тут декілька супутних питань виникає... Не дуже зручних.
З нами типу ’весь світ’, але чогось росіяни їздять по змаганнях як ні а чому не бувало. То чи точно світ за нас? Друге питання, хто саме прийняв рішення щодо дискваліфікації... Я так розумію, теж не ті, хто ставляться до України дружньо.
Мій висновок - а не пішли б нах.р такі друзі і партнери із такою дружбою...
Ответ дляammakat
Я уявила, що французи бомлять Алжир, а алжирці їм руки тиснуть на змаганнях, та араби їх би на міжнародному рівні загризли з криками расизм і лише наше міністерство жує соплі.
Ответ дляArgesha
Ну, пішли. Що далі