Примарочка• 28 июля 2023
Порадьте заспокійливе для кота, потрібно їхати потягом
Кицька живе у квартирі, дуже стресує навіть якщо хтось чужий приходить, одразу ховається, останній раз коли брали її з собою на відпочинок всю дорогу мявчала, потім ще декілька днів відходила, зараз планую їхати потягом 2 години, але хотіла б дати їй якесь заспокійливе щоб дуже не стресувала, може у вас є досвід, щось порадите? Що краще давати щоб не шкодило і був результат?
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
Не всех) мой бы перепугался еще больше если б чужие были
Мы если едем с животными, выкупаем все купе. Моей норм. Там просто внизу купе, под полками, бывают дыры в соседнее купе, наверное. Может, под трубы, хз. Поэтому в купе без шлеи не выпускаю
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
В ветаптеке отказ?
Когда мне нужно было, в зоне досягаемости все ветклиники и зоомагазины были закрыты. Чуть больше года назад. В человеческих не продали.
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Я по совету врача давала кошке Gim Cat antistress paste. 3 дня до поездки, в сам день и 3 дня после. Там л-триптофан в качестве успокоительного, он же и в калм вете.
Як в результаті кицька в дорозі почувалась? Допомагає ця паста?
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
Вчера покупала.
Вот, кстати. Мне сказали, что у них камеры стоят и за продажу без рецепта их уволят
Valechka-mk• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
С собакой едем - выкупаем купе. Но ехали и м собакой и котом - пришлось разделиться. Я с ребенком и собакой в купе, муж с котом в СВ.
Животные не ладят, кот очень перепуганный. А в купе третья полка - если залезет, хрен вытащим. Он глаза выцарапает)
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
Я вчора читала правила перевезення то пише на укрзалізниці що якщо в купе з котом їздити то потрібно всі 4 місця викупити, хоча не знаю чи хтось цих правил дотримується.
PORKA• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
У ветаптеках точно без рецепту. І в 911 брала також і антибіотики і цей препарат без рецепту цього тижня. Мабуть це чисто від аптеки залежить. Хтось принципово не продає.
Valechka-mk• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Я придерживаюсь) это в первую очередь мне комфортно. И конфликта не будет 100%
Должна быть переноска и отдельное купе/СВ
И собака и кот - без разницы
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Процентов на 30 спокойнее, чем обычно, была.
Но это все легкие успокоительные так действуют. Чтоб прям вырубило, надо более сильные, но они долго не действуют.
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
Ну вот я поэтому шлею и цепляю) Потянул за веревочку - и кисонька вот она)
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
И собака и кот - без разницы
Я теж краще трохи більше заплачу але буду впевнена що ніхто не буде нервувати мою кицьку і вона нікому не буде заважати.
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
На кота, по-моему, не обязательно.
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ для90x60x90
KalmVet
Дякую за відповідь, скажіть будь ласка чи ви давали своєму коту даний препарат?
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
Я в разных искала. Мне прям очень надо было. У меня собака тогда сильно истерила. Не смогла купить(
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
На кота, по-моему, не обязательно.
У когось може бути алергія на котів, або у кота непереносимість людей) Тому краще перестрахуватись.
90x60x90• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
да, мы прошлой весной ехали за границу в неизвестность. Он очень домашний, боится даже гостей. Проконсультировалась с ветом. Сказала начать принимать за три дня до поездки и во время. Так и сделали все прошло хорошо. Ехали сутки поездом и часов 10 автобусом. Через три месяца не стала давать перед переездом и он мяукал всю дорогу, пропоносил и рвал. Ехали всего 2 часа. Приходилось два раза останавливаться чтобы почистить переноску.
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Не, ну я тоже так делаю) Закрылся себе от всех и гуляй со своим котом, где и как хочешь. И лоточек тоже можно ставить, никому не помешает.
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Дякую за відповідь, я потім ще подзвоню в ветеринарну клініку і спитаю що краще взяти, але хотіла почути відгуки інших людей як ці препарати на котів впливають і який результат, бо я ще ніколи їй нічого такого не давала.
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Я своей еще и звук шума поезда включала недели за 2, по совету зоопсихолога. Сначала ненадолго, под еду. А потом часами фоном.
И к шлее моя приучена была заранее.
В поездах бывает ооооочень жарко, если вагон без кондиционера. Критично жарко, до теплового удара. И даже с кондеем он начинает работать, только когда поезд уже поедет. Поэтому у нас в переноске охлаждающая подстилка. Как кондей запашет, можно менять на подушечку или коврик.
И воду в стрессе они тоже могут не пить. А в жару это опасно. Я беру шприц без иглы и пою принудительно. Это после первой нашей неудачной поездки, когда таки нажили тепловой удар(
И к шлее моя приучена была заранее.
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ для90x60x90
Дякую за відповідь. Моя теж така стресує навіть якщо в загальному коридорі чує що хтось ходить, але до такого як у вас на щастя не доходило, мабуть він дуже сильно перенервувався
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
И к шлее моя приучена была заранее.
Ви молодець що так відповідально відноситесь до таких речей і до котячої психіки. Я свою на балконі випускаю гуляти на повідку, бо мені страшно дивитись як у сусідів в кота лапи з балкону звисають на 6 поверсі, недавно вони ще й забули того кота на балконі і кудись поїхали, я вже хотіла рятувальну операцію проводити, але на щастя вони повернулись і відкрили його.
Дякую за пораду, включу своїй звуки потяга)
Забрала і не сказала• 28 июля 2023
Калмвет, зілкене поможе тільки при тривалому прийомі. Габапентин (якщо нема нейропентин аналог) - допоможе разово, але треба добре розрахувати дозу. Можна капсулу розчинити в 5 мл води, а випоїти лише необхідну розраховану по вазі кота
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Дякую Вам за таку детальну відповідь
Life is Beautiful• 28 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Нічого не буде котякі за дві години, візьміть вкусняшку якусь краще.
Я цілий день везла, не відчіняючи переноску, автобусом з іншого міста. Ще й стяжками двірці скрепила для надійності.
Кота не випускала, заспокійливі не давала.
7 кг - я б його не втримала при паніці. А запаніковати може і ручна тваринка при незнайомих обставинах.
Ответ дляLife is Beautiful
Просто шкода зайвий раз давати пігулку…
7 кг це солідний кіт 😻
Небалувана Галя• 28 июля 2023
За дві години нічого не буде.А реакція на препарати теж може бути різна,в моєї подруги киця блювала після банального Калмвета.І це вже гірше,бо це було в поїзді.Поставити переноску на свою полку щоб бачила Вас,спокійно розмовляти,пальці в переноску можна просунути,не відкривати.
Ангел-предохранитель• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Кицька має хорошу переноску, але це ніяк не рятує її від стресу(
накройте ее. наша переляканая, даже бомбоубежище перенесла, с кучей людей.
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
В моєму випадку це не допоможе( Моя після походу на паркінг 3 дня відійти не могла, ходила перелякана мявчала і ховалась в переноску, це при тому що у нас там свій окремий підвал, вона навіть не бачила але чула як на паркінгу собаки гавкали і діти бігали кричали, щастя що в них барабанів не було.
Ангел-предохранитель• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
в поезде же не будет собак и детей в такой близости.