Примарочка• 28 июля 2023
Порадьте заспокійливе для кота, потрібно їхати потягом
Кицька живе у квартирі, дуже стресує навіть якщо хтось чужий приходить, одразу ховається, останній раз коли брали її з собою на відпочинок всю дорогу мявчала, потім ще декілька днів відходила, зараз планую їхати потягом 2 години, але хотіла б дати їй якесь заспокійливе щоб дуже не стресувала, може у вас є досвід, щось порадите? Що краще давати щоб не шкодило і був результат?
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
За дві години нічого не буде.А реакція на препарати теж може бути різна,в моєї подруги киця блювала після банального Калмвета.І це вже гірше,бо це було в поїзді.Поставити переноску на свою полку щоб бачила Вас,спокійно розмовляти,пальці в переноску можна просунути,не відкривати.
Я теж дуже насторожено відношусь до таких препаратів, але знаючи як сильно вона стресує розумію що в даному випадку більше шкоди її організму буде від нервів чим від заспокійливих.
Примарочка
• 28 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
в поезде же не будет собак и детей в такой близости.
До потягу ще потрібно на таксі заїхати, потім вокзал пройти і з потягу в готель добратись, по дорозі будуть і люди і діти і інші тварини, а на вокзалі зазвичай дуже людно і шумно.