Примарочка• 28 июля 2023

Порадьте заспокійливе для кота, потрібно їхати потягом

Кицька живе у квартирі, дуже стресує навіть якщо хтось чужий приходить, одразу ховається, останній раз коли брали її з собою на відпочинок всю дорогу мявчала, потім ще декілька днів відходила, зараз планую їхати потягом 2 години, але хотіла б дати їй якесь заспокійливе щоб дуже не стресувала, може у вас є досвід, щось порадите? Що краще давати щоб не шкодило і був результат?
Пффф 100%• 28 июля 2023
Що кажуть ветеринари?
Алина-1240• 28 июля 2023
Не рекомендую пичкать таким зверушку.удобная переноска рядом с собой или на руки
90x60x90• 28 июля 2023
KalmVet
ИМХОля• 28 июля 2023
Молоток.
PORKA• 28 июля 2023
Габапентин. Смотрите дозировку четко. Или Calmvet
Life is Beautiful• 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Тільки не на руки!
Із переноскі не випускать!
Бо може запаніковати та втікти.
Zelenkа• 28 июля 2023
Нічого не буде котякі за дві години, візьміть вкусняшку якусь краще.
Алина-1240• 28 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Тільки не на руки!
Із переноскі не випускать!
Бо може запаніковати та втікти.
Еще бабушка говорила,если взять на руки и руку на уши положить,успокоиться
автор Примарочка • 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Кицька має хорошу переноску, але це ніяк не рятує її від стресу(
автор Примарочка • 28 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Молоток.
Вам би до психолога сходити
Алина-1240• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Понимаю)я кроля декорашку час в машине везла,то всю оцарапал и искусал)))а под конец улегся и уже нормально лежал
Zelenkа• 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Або відгризе руку😂
Valechka-mk• 28 июля 2023
Такое лучше спрашивать ветеринара с четкой дозировкой.
А вы о чем переживаете? Как поймёте, что действует?
У меня кот ооочень шуганный. Ехали впервые поездом, дали то, что вет прописал, но не уверена, что помогло. В поезде с мужем не ел, не писял, но хоть не орал. Правда они ехали вдвоем в СВ и его муж выпускал из переноске
автор Примарочка • 28 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Минулого разу ми 1,5 години машиною їхали і вся машина була в шерсті бо вона з неї просто летіла у всі боки, вона дуже перенервувалась, недавно взяли її з собою в підвал під час тривоги, кицька потім 3 дні ходила мявкала і постійно в переноску лізла і там сиділа
Zelenkа• 28 июля 2023
Ответ дляПримарочка
Бідненька, шкода, така чутлива😢
Краще порадьтесь із ветеринаром, щось легке і не шкідливе.
Life is Beautiful• 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Переноску з двіркою збоку. Не корзину, що відчиняється зверху! Я ще скріпляю стяжками або верьовочками.
Відчиняти дуже обережно, в закритому купе, щоб покормити та поміняти пеленку. Кота в дорозі не випускати.
Тваринка в незнайомий обстановці може запаніковати і тоді її дуже важко втримати.

Держати треба за холку, щоб заспокоївся. В переноску засновувати вперед хвостом, тримая за холку, поставивши переноску вертикально.
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
Габапентин строго рецептурный
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Вы ветеринар?
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful

Если одеть шлею, можно спокойно в купе цеплять поводок и выпускать.
автор Примарочка • 28 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
Я теж беру люкс лише заради кицьки щоб у неї менше стресу було, бо в плацкарті був би точно армагедон, у мене вона теж дуже ляклива(
Хотіла тут почути відгуки, хто що давав і чи допомогло.
PORKA• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Габапентин строго рецептурный
Ничего подобного. В ветаптеке или обычной продается.
Швабристка• 28 июля 2023
Я по совету врача давала кошке Gim Cat antistress paste. 3 дня до поездки, в сам день и 3 дня после. Там л-триптофан в качестве успокоительного, он же и в калм вете.
Valechka-mk• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
М меня рецепт просили
Life is Beautiful• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Знаю випадки втеч з цих шлей(
Швабристка• 28 июля 2023
Ответ дляPORKA
Вы пробовали купить? Потому что я да. Категорический отказ без письменного рецепта.
PORKA• 28 июля 2023
Ответ дляValechka-mk
М меня рецепт просили
Может в разных городах по разному, не знаю. У нас не просят.
Valechka-mk• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Не всех) мой бы перепугался еще больше если б чужие были
PORKA• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Вчера покупала.
PORKA• 28 июля 2023
Ответ дляШвабристка
В ветаптеке отказ?
автор Примарочка • 28 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful

Дякую за відповідь, у неї саме така переноска з дверкою збоку, такі нюанси знаю, але хотіла почути чи давав хтось заспокійливі засоби і чи допомогло.