Я тертий жук• 28 июля 2023
Просто помните это
Трудные времена рождают сильных людей
Начальник Анонимов• 28 июля 2023
Ответ дляУказка
Кто такие мы? Ещё раз спрашиваю - вас кто уполномочил выступать от имени большинства? Или так в себе не уверены, что за мнимое большинство прячетесь. Надо- ищите. Мне не надо ничего никому доказывать. Особенно тем, кто упорно повторяет ’ само, а де море?’.
Вы не доказывайте, а просто аргументируйте свои слова, не более)
Начальник Анонимов• 28 июля 2023
Ответ дляУказка
Языком тоже надо. Особенно надо чтобы он к мозгам был подключен. Вот тогда всё складывается.
Теперь ясно, чего у вас не получается по сути ответить)
Ответ дляНачальник Анонимов
Исида появилась далеко за нулевые уже, а лелека и того позже, насколько я знаю. Про частные школы я очень в курсе, потому как ребенок учился в одной из первых.
Ну та где эти много больниц и школ частных в 90-е? Будут названия или нет?)
Чого ви до людини причепилися як п´яний до радіо - заграй та заграй?
Ісіда раніше називалася Надія, чи якось так . До яких з вказаних назв ще питання є? Скільки вже років минуло, як можна їх всіх пам´ятати? Про клініку пластичної хірургії Virtus ви також не знали? В 90-ті працювала . Якраз в 90-ті з´явилася багато
приватних медичних кабінетів як і клінік вистачало , салонів краси тощо.
Ответ дляНачальник Анонимов
Ви мабуть вчилися там, де недобір був і брали усіх підряд? Тупо зубрили і на цьому виїхали? Вам 20 раз вже розжували , а ви коментуєте по принципу - читаю книгу, бачу фігу. Дай назву, до назви ще назву. А якщо ви тих назв не бачили, то кричите, що їх не було
Схоже на тупий тролінг або яскраву ілюстрацію до прислів´я - чого бідні, бо дурні - чого дурні , бо бідні.
Life is Beautiful• 29 июля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну да, а уйло 8 лет думал?)
Воєнні дії з 2014 року, зараз екскалація конфлікту.