Редисочка• 28 июля 2023

Відчуваю, що через свій темперамент, ніколи не знайду чоловіка(

Загалом картина така, мій тип темпераменту меланхолік, я все близько сприймаю до серця, чутлива, боязка, замкнута людина, більш така плавна, не активна, рідко роблю перший крок.Мені більше подобається бути на самоті. Друзів в мене не багато, серйозних стосунків не було. Сестра каже, що я безхарактерна, бо я не люблю скандали, сварки, ніколи не кричу ні на кого, мені не подобається негатив.....каже, що моєму чоловіку буде сумно зі мною, бо я не проявляю себе, не показую зуби. А мені це все, гризотня різна..мені це просто не цікаво от і все. Остання фраза її мене завела в тупик, сказала, що навіть якщо в мене хтось і буде, то з моїм характером його швидко "охомутає" інша, яскрава, активна жінка, яка в ліжку буде не повільна, а темпераментна.
ПочтальЁнша• 28 июля 2023
Тююю, найдете!
Я думала, вы самка богомола)

Чумацький Шлях• 28 июля 2023
Все может быть.
В чем вопрос?
Зайканалужайке• 28 июля 2023
А звідки ваша сестра знає про вашу поведінку у ліжку, якщо ви небалакуча та замкнути людина?
Меньше зважайте на чужу думку. В чоловіків теж різний темперамент і є такі, яким потрібен саме, як у вас
5cmhybyna• 28 июля 2023
якщо заробляти від 10000$ в місяць - чоловіки не потрібні!
Аль де Барановна• 28 июля 2023
В мене таке саме з характером.
Наразі розлучена вже 7 років, але пішла від чоловіка сама, не вжились разом.
Чумацький Шлях• 28 июля 2023
Ответ дляАль де Барановна
В мене таке саме з характером.
не путайте характер с темпераментом
Сиреневенькая• 28 июля 2023
Вы сначала вообще определитесь нужен ли вам муж)))
Fashion_besties• 28 июля 2023
Троль. Сестра бы такого не сказала потому что:
1. Не знает какая вы в лижку
2. Это хамство
Аль де Барановна• 28 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
не путайте характер с темпераментом
Я и не путаю, не ужились не через мой темперамент, а именно из-за разных характеров

Алина-1240• 28 июля 2023
Ой,и мужика найдете,и характер жизнь закалит
Зайканалужайке• 28 июля 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
не путайте характер с темпераментом
Это взаимосвязанные понятия. Черты характера зависят от темперамента
Зайканалужайке• 28 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
...или сломает
автор Редисочка • 28 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
1. Не знает какая вы в лижку
2. Это хамство
Типу вона мені нахамила цим? Але вона спокійним тоном сказала. Про ліжко вона ’предположила’, бо в житті я повільна(
Алина-1240• 28 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
...или сломает
Или так)))но скорее первое,мозг запрограммирован на выживание
автор Редисочка • 28 июля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Певно що ні🤣просто хочеться уваги і інколи сексу. Все. Щоб вести побут, проводити час , діти то ні ні ні
Сиреневенькая• 28 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Ну и не парьтесь. На секс вы всегда найдите желающих))
Так шо всех пророчащих разрыв с мужем в топку)))
viter33• 28 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Для ’уваги та інколи’ сексу чоловіка невигідно заводити))) - достатньо просто стосунків.
Особливо якщо ’діти то ні ні ні’)))
Чумацький Шлях• 28 июля 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Черты характера зависят от среды обитания) и с их помощью можно сгладить неровности темперамента
НаливайКа• 28 июля 2023
Найдете такого же. Мой первый муж был такой. А я ураган, мне нужен постоянно бурный секс, активность, движение, поскандалить могу. Он мечтал чтоб я была такая как вы.

Магиня• 28 июля 2023
Автор, меньше слушайте свою сестру. Откуда ей знать? Все мы разные и мужчинам нравятся разные женщины.
Зайканалужайке• 28 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Я раніше так само думала. Якщо виходити заміж, то за капітана дальнього плавання. Зараз я сама виховую доньку і дуже тішуся, що вона в мене є, при тому що з нетерпінням чекаю її повноліття, щоб повести в самостійне плавання))).
І зустрічала я чоловіка, який шукав саме таку жінку, як ви себе описали
ПазлШредінгера• 28 июля 2023
Я не чоловік, але по опису мені б така жінка імпонувала. Не люблю істеричних і конфліктних
dnc• 28 июля 2023
боже да то же мой идеал) я такой же по характеру. автор тебе сколько и откуда ты ? давай пообщаемся в переписке
dnc• 28 июля 2023
Ответ дляbilochko
у вас есть вкус )
автор Редисочка • 28 июля 2023
Ответ дляdnc
Ахах, це зайшло сильно далеко🤣🤣🤣🤣ось і мій характер проявився.
dnc• 28 июля 2023
ну проверку хоть прошла !) всё теперь точно не найдешь..😁
автор Редисочка • 28 июля 2023
Ответ дляdnc
🤞🤞🤞
dnc• 28 июля 2023
Ответ дляРедисочка
🤞🤞🤞
✌️
Копуша• 28 июля 2023
Ответ дляРедисочка
Тогда зачем вам муж и семья при вашем характере? Ищите кого то для редкого секса без обязательств. Но если вы пугливая, боязливая, впечатлительная, замкнутая, то это редко кого привлечёт.