КараПузовна• 28 июля 2023

З якого віку немовляти потрібно використовувати подушку

Досвідчені матусі, підкажіть, з якого віку немовляти використовували подушку у ліжечку та люльці і яку?Не знаю яку купити. В продажу є звичайні пласкі і от такі як на фото, пишуть, що ортопедичні
personality• 28 июля 2023
До 2р без подушки
МастерЮля• 28 июля 2023
Подушка для сну лише з 2 років може бути потрібна.
Леплю из пластилина• 28 июля 2023
Аня, 40 годиков - все ещё сплю без подушки
Зубная фея• 28 июля 2023
У меня дочка дет жо 5 без подушки спала, да и сейчас часто сползает, при том что у нее и так очень низкая подушечка
НетЕщеНаверное• 28 июля 2023
Зараз мінімум до року подушка заборонена. Навіть сама маленька. І ковдрочка теж
Кастрюлька• 28 июля 2023
Автор она такая не удобная, я купила Кокон и там в комплекте шла такая подушка. Кокон используем а подушка лежит, она такая дубовая и кривая. А на фото была красивая
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Кем? Я про покрывальце
Сорока-ворона• 28 июля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
При чем здесь вы?
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Кем? Я про покрывальце
Американской академией педиатрии, например.
Недавно была отозвана и запрещена к продаже на маркетплейс подушка -кокон,подобного типа,как на фото.
Много случаев смертей младенцев из-за нее в штатах
автор КараПузовна • 28 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
Дякую. А то я дивлюся комплекти, і ця подушка незручною здається, а продавці її таааак рекламують як ортопедичну. Значить маркетинговий хід. А ще стільки милих і в той же час непотрібних речей впарюють, важко фільтрувати те все
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Ужас какой,, хорошо, что я этого не знаю и од мои дети спокойно укрвались простыней.
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Смотря с какого возраста они укрывались простынью.
И то,что Вы этого не знаете,не добавляет безопасности детям.
Почитайте о СВДС, ненужные вещи в кроватке младенца -дополнительный риск
автор КараПузовна • 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Це означає що і жодних бортиків не можна використовувати?
А ковдри які не можна, ті що із наповнювачем типу синтапону?
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Ну, это общеизвестные факты ))
А вот опасность простыни у детей ближе к году, без особых потребностей - действительно интересно
Будет время - гляну
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ну, это общеизвестные факты ))
Будет время - гляну
Можно использовать одеяло и простынь,когда ребенок может уже откинуть их с лица ручками.
В годик уже можно.
Автор же о младенце спрашивает
автор КараПузовна • 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
В такому разі, чим дозволено накривати дитину? Восени і взимку ж буде прохолодно в квартирі
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
В годик уже можно.
Автор же о младенце спрашивает
А при чем тут автор? Я спрашивала в ответ на этот пост
’Зараз мінімум до року подушка заборонена. Навіть сама маленька. І ковдрочка теж’
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Для младенца ничего не нужно в кроватке,кроме матраса с простыней на нем.
Бортики,подушки,простыни-представляют собой опасность для ребенка
Дама-мадама• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Спальний мішок дитячий. Зимовий, теплий. Якщо прямо дуже холодно удома, скажімо +15, то можна до пояса накрити ковдрою зверху на мішок.
Щодо подушки. Вона для тих немовлят, що сплять тільки на спині. Якщо на животі спить чи крутиться вже, то не треба. Моя дитина на животі спала, подушку купили пласку у 2 роки.
Сіточка• 28 июля 2023
У нас была ортопедическая как на вашем фото, с рождения практически по показаниям.
НетЕщеНаверное• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Жодних бортиків. Жодних ковдр
Я ковдру використовую, а подушку ні.
Наивная Хо• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
У меня было одеяло на змейках по бокам.
Но укрывать не обязательно. Можно одеть тепло
Наивная Хо• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Моя дочка без бортиков могла случайно просунуть ножку между прутиков и застрять. И орать
Попразендовна• 28 июля 2023
Автор, не треба ортопедичних подушок, це маркетинг. Рівна і не м´яка поверхня, без подушок бортів. До 2 років взагалі ніяких. Далі дивитися по дитині, якщо підкладає щось під голову: руки, ковдру, то можна подушку тонку, до 5 см. Якщо комфортно спить без подушки, то нехай і далі спить
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Насколько мне известно,то одеяло до возраста,который я описала
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Бодик, спальный мешок по размеру ребенка,многослойность при необходимости
И помнить,что лучше переохладить ребенка,чем перегреть
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Если вы про возраст, когда ребенок может откинуть его руками, то тут я абсолютно согласна
НетЕщеНаверное• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Я перебільшила, сказавши заборонена. Правильно використовувати ’не рекомендована’. Але не рекомендують дуже з натиском. Тобто постійно запитують, де спить дитина, що є в ліжечку і раптом що можуть читати лекцію про безпеку (мені не читали, бо я доросла, у мене пізня дитина, трішки простіше ставляться)
Не рекомендована кількома асоціаціями педіатрів, усіх не пригадаю, американською точно, здається ще автралійька і можливо британська. Це вже внесено до норм догляду за дитиною.

Вкривати не рекомендують нічим. Рекомендують тепліще одягати дитину. Щодо спальних мішків - питання спірне.

Також зараз доведено, що наявність будь чого у ліжечку (подушечка, ковдрочка, пеленочка, іграшка, бортик) корелює із збільшенням ризиків дитячої смертності.
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Вы не понимаете опасность бортиков.
Ребенок может уткнувшись в них задохнуться.
Поэтому пусть лучше орет,зато живой
Наивная Хо• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Вы не понимаете опасность бортиков.
Поэтому пусть лучше орет,зато живой
Ну, может, нам повезло. Дочке 16 уже.
Просто она ногой хорошо так застряла. Не знаю, можно ли так вывихнуть было бы