КараПузовна• 28 июля 2023

З якого віку немовляти потрібно використовувати подушку

Досвідчені матусі, підкажіть, з якого віку немовляти використовували подушку у ліжечку та люльці і яку?Не знаю яку купити. В продажу є звичайні пласкі і от такі як на фото, пишуть, що ортопедичні
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Если вы про возраст, когда ребенок может откинуть его руками, то тут я абсолютно согласна
Именно о нем.
В Америке при выписке из госпиталя читают рекомендации мамам
Смотрю,нашим бы тоже не помешало,раз сами не интересуются
автор КараПузовна • 28 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Спальний мішок дитячий. Зимовий, теплий. Якщо прямо дуже холодно удома, скажімо +15, то можна до пояса накрити ковдрою зверху на мішок.
Щодо подушки. Вона для тих немовлят, що сплять тільки на спині. Якщо на животі спить чи крутиться вже, то не треба. Моя дитина на животі спала, подушку купили пласку у 2 роки.
Спальний мішок такий, з відкритими ручками? Чи такий кокон, його можна?
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я перебільшила, сказавши заборонена. Правильно використовувати ’не рекомендована’. Але не рекомендують дуже з натиском. Тобто постійно запитують, де спить дитина, що є в ліжечку і раптом що можуть читати лекцію про безпеку (мені не читали, бо я доросла, у мене пізня дитина, трішки простіше ставляться)
Не рекомендована кількома асоціаціями педіатрів, усіх не пригадаю, американською точно, здається ще автралійька і можливо британська. Це вже внесено до норм догляду за дитиною.

Вкривати не рекомендують нічим. Рекомендують тепліще одягати дитину. Щодо спальних мішків - питання спірне.

Також зараз доведено, що наявність будь чого у ліжечку (подушечка, ковдрочка, пеленочка, іграшка, бортик) корелює із збільшенням ризиків дитячої смертності.
Да, это было еще когда я родила старшего сына, 15 лет назад
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Именно о нем.
Мне кажется, большинство это если не знает, то понимает. Это же логично
В наших роддомах неонатолог проводит беседу
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Ну, может, нам повезло. Дочке 16 уже.
Просто она ногой хорошо так застряла. Не знаю, можно ли так вывихнуть было бы
Эти рекомендации не на пустом месте возникают.
Ценой детской смертности.
Нужно смотреть на расстояние между досками кроватки,если не ошибаюсь,около 6 см выбирать.
И ещё бортики ухудшают циркуляцию воздуха в кроватке.
Ну и само собой являются пылесборниками
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Очень на это надеюсь,но видите,бортики до сих пор продаются,как и всякие другие вещи, потенциально опасные для новорожденных.
И это печально (
НетЕщеНаверное• 28 июля 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
У мене між дітьми різниця 15 років і я не пригадую, щоб це тоді було. Подушка мала бути пласка, це пригадую, а до ковдр та бортиків зауважень не було.
Також не було зауважень до ліжок, що мають певне конструювання бокової панелі, яке дозволяє опускати і підіймати панель за потреби. Тепер опускається і підійматься низ ліжка, панелі совгати заборонено. Тут уже по справжньому заборонено.
Наивная Хо• 28 июля 2023
Ответ дляNa kablukah
Ценой детской смертности.
Ну и само собой являются пылесборниками
16 лет назад кроватка покупалась тупо на базаре, мужем, пока я в роддоме была. Интернета не было, стандартов никто не читал. Шо было, то и купил. Беременность была тяжелая, поэтому никаких вещей заранее не покупали.
Бортиками пользовались, пока была детская кроватка. Мне удобно было. Скорее, без них было неудобно. Я их и на отдых возила за собой - закрыть от комаров (сверху полог), от сквозняков.
Но да, подушка появилась после года. А одеяло было на змейках к простыне.
Викликаю на дебати• 28 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я не про официальный запрет, а про рекомендации
Никаких подушек младенцам, бортиков, игрушек и прочего в кроватке, покрывал до определенного возраста и тд и тп
Na kablukah• 28 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Ну это же раньше было) Сейчас, информации море,было бы желание с ней ознакомиться.Это ведь хорошо,что мама старается оградить своего ребенка от возможных опасностей,который добавляет маркетинг
НетЕщеНаверное• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
Якщо ви плануєте пеленати, то мішок вам не потрібний.
Пеленання як і мішок слід припиняти як тільки дитина почне робити перші спроби перевернутися. Тобто в 2-3 місяці вам вже цей мішок, що без ручок не можна буде використовувати.
Мішки з ручками чи безрукавки як у вас - питання спірне, бо дитина може у ньому заплутатися. Що моя успішно робила. Це теж питання безпеки, тому я перестала використовувати і почала користуватися ковдрочкою, бо моя дитина відкидала ковдрочку, мішок ж не могла відкинути і починала плакати, було важче знову вкласти.
Не купуйте наперед всього і багато. Пробуйте спершу скористатися більш універсальними варіантами (ті самі пеленки), а потім зрозумієте що потрібно саме вам.
автор КараПузовна • 28 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую Вам
Дама-мадама• 28 июля 2023
Ответ дляКараПузовна
З закритими ручками у нас був перші 2 місяці, бо сповивати пелюшками у мене не виходило, дитина виверталася. Потім узимку був теплий спальний мішок з відкритими руками аж до 2х років, бо дитина терпіти не могла ковдри. Не знаю, як би ми без тих мішків прожили, замерзла б дитина. Мішки з вікритими руками ніяк не заважають дитині і в них неможливо залутатися, якщо вони відповідають віку і розмірам дитини! У нас було 2 мішки різної теплоти, на осінь і на зиму.
НетЕщеНаверное• 28 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
У кожного свій досвід.
Зі свого можу сказати таке.
Пеленати легко. Я першу дитину не сповивала і не знала як це робиться. З другою дитиною вирішила пеленати, попросила медсестру в пологовому мене навчити, вона навчила, це дуже допомогло. Швидко і легко, раз-два - дитина спеленана. Лиш пеленку треба велику, зараз часто продаються маленькі пеленки. Можна заплутатися у розмірах. Маленькі купувати не варто, навіть як здається, що вистачить.

Щодо мішка, моя підгинала ніжки і повзла кудись в тому мішку, таким чином він обкручувався навколо ніжок, вона пробувала перевертатися, у неї не виходило і вона починала плакати. Судячи з того, як я розумію рекомендації, є діти, які не пачуть,а просто так й лежать, не маючизмоги перевернутися - це є погано.
З іншого боку я користувалася ковдрочкою, яка не рекомендована, бо моя дитина з нею могла впоратися краще ніж з мішком.

На завершення, ці всі ковдрочки, мішки, це потрібно мені. У мене в кімнаті, де спить дитина вночі бувало й 13, вона постійно намагалася вихрестатися з того мішка і я його врешті скидала, аж поки перестала ним користуватися, замінивши на ковдрочку, яку дитина відкидала або вилазила з під неї. Практично спала в одному бодику. Жодної застуди за весь час.
Дама-мадама• 28 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
У кожного свій досвід.
Зі свого можу сказати таке.

У кожного свій досвід. Мою дитину пробували сповивати 5 чоловік, навіть простирадлом, ми обмінювалися досвідом з усіма родичами. Моя дитина видиралася з усіх пелюшок. Відкидала ніжками усі ковдри, потім прокидалася з плачем, бо замерзла. Моя сестра віддала свій мішок, бо виростила у них 3х дітей, і це виявилося спасіння. Спала до 2х років, жодної проблеми, мішок і одяг підбирали згідно температури в кімнаті. Не в застудах справа, моя дитина не спатиме, якщо їй холодно чи жарко, прокидалася і плакала. Лише з 2х років стала укриватися ковдрою, і то, ми при відсутності опалення у блекаут клали спати у мішок+ковдра, так було найкраще у нас.
кнопкодав• 29 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Зараз мінімум до року подушка заборонена. Навіть сама маленька. І ковдрочка теж
Що за фантазії?