Відкушу все що стирчить• 28 июля 2023
Офіційне працевлаштування
Підкажіть будь ласка, якщо 2 і 3 колонках по 0, це означає, що роботодавець не сплачує за мене податки чи що?
Слобожаночка• 28 июля 2023
В Дії є довідка 5, сформуйте там точно буде видно чи платять за вас за ці місяці в пенс.фонд , бо якщо ні то і стаж не рахується
А за решту податків не скажу
Будьте так ласкаві• 29 июля 2023
Ответ дляliuba
Травень, червень , липень термін здачі Звіту 10 серпня, тоді і повинно зявитись
липень еще даже не закончился и за липень срок подачи отчета до 10 ноября