Life is Beautiful• 29 июля 2023

Питання до дітей матерів-одиначок

Вас колись цікавило, хто Ваш батько?
Було бажання знайти його та родичів з його боку?
Щось робили для цього?

Чи це зовсім не цікавило Вас?
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, не відчуваю. Була образа якась.
Поведінку біологічного батька можно назвати непорядною, якщо мати завагітніла без його згоди, але він знав про мене?
Так же непорядно, як народити проти волі іншого батька. Ще невідомо, хто непорядно поступив. Чоловік, відмовившись, як вас ще не було, і у матері був вибір зробити аборт. Чи мати, яка егоїстично махнула рукою на небажання чоловіка вас прийняти. Та ще і розраховувала на немолодих батьків, бо сама вже не молодою була. Ви із за образи на того біобатька не дивитеся тверезо на сітуацію, яку створила саме ваша матір.

jif• 29 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ні, не відчуваю. Була образа якась.
Якщо вона завагітніла обманом, то його в чомусь можна зрозуміти. Якщо це випадок, то його подальша поведінка не порядна.
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так, він був одружений, діти в тому шлюбі були. Був у командировці по роботі. Дітей не хотів, я так зрозуміла.
Матері було вже 40, не вийшла заміж, дуже хотіла народити. Шукала чоловіка для цього.
Ну так які образи на нього?
jif• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Ну знав,і мій знав і не допомагав. Винна тільки мама. Батько був донором, а не чоловіком, зрозумійте.
Всі претензії до мами, що не створила сім´ю
Все вірно. А бажання знайомитись з донором сперми дійсно було б дивним.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Ви народжені від потрахушок, а не від кохання, це велика різниця.
А презервативи відмінили, так? Хто не хоче робити дітей від потрахушок, той їх не має. Але частіше просто плювати і на жінку, і на дітей. Тут жінка просто була не проти дитини, а чоловік звичайний- плювати було, аби всунути.
автор Life is Beautiful • 29 июля 2023
Ответ дляjif
Вона хотіла дитину, він був потрібен, щоб завагітніти.
Для нього це був роман у командировці, про який його дружина не знала, як я зрозуміла.
алергирина• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Мабуть він не хотів, скоріше за все мама постаралась, щоб завагітніти. Нерозумію образу автора взагалі
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Автор, вам не здається, що ваша матір не меньш винна перед вами, ніж ви звинувачуєте біобатька? Вона завагітніла від одруженого скоріш за все, а до цього з одруженим зв´язалася ( так собі єрунда). Впевнена, що вона була попереджена, що він сім´ю не кине, і проти народження дитини, бо не признає. То чого ви його звинувачуєте в душі, і є образа, а матір ні? Бо маму шкода було, вона тяжко працювала. Але ж саме вона вам подарувала таке життя. Вона такий вибір для вас зробила. Він знав про ваше існування, але народила ваша матір , знаючі , що ви йому будете не потрібні, вас не хотіли, і від вас відмовились, коли вас не було. Точно той чоловік винний? Хіба що винний перед своєю дружиною. А мама зробила за вас вибір, як вам жити. Зі своїми дітьми ви чогось так не вчинили.
Все так, але чому така дитина мала б хотіти бачити того батька, хотіти спілкування з ним, мати бажання допомогти йому в старості? Це чужа людина, яка нагуляла дитину на стороні і кинула її. ..
jif• 29 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо він погодився, то ви праві- він непорядний як у відношенні до вас, так і до свєї родини. Гівно- людина насправді.

Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Я не писала, що вона повинна його хотіти бачити. Я написала, що у автора образи не на ту людину. Той чоловік винний тільки перед своєю дружиною і дітьми. Більш не пернд ким.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Тобто те, що він не захищався то норм, а те що жінка не пішла калічити себе і вбивати дитину - то непорядно? В появі дитини винні завжди двоє - і носій яйцеклітини, і носій сперматозоїда. Один без другого не змогли б зробити дитину.
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
З чим він погодився? Мати автора залишила вагітність проти його волі.дозволила бути з собою не захищенним. Він чесно сказав, що в нього є родина, яку він не кине. Він гівно, але тільки по відношенню до своєї родини.
Я зі сторони бачу саме так це все. Знаючі жінок, на які вони хитрощі йдуть. Але від ціх хитрощів погано саме жінці, та дитині її.
prosto_aisha• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Вам болить, це відчувається.
Я вважаю, що мати не повинна народжувати для себе. Мене також так народили і тепер я мучусь бо нема родини зовсім, одна як палець. Це егоїзм жінки, а дитині розгрібають все життя...
А навіщо вам родичі? В мене була повна сім´я, було багато родичів. А по суті після смерті батька в молодому віці, його сім´я від нас відреклася, мамині батьки народили її пізно, померли рано, відносини з родичами ми чужі. По суті в мене тільки мама і більше нікого немає.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Ну так які образи на нього?
Дітей не хотів, а сексу без захисту зі сторонньою жінкою, будучі в шлюбі, хотів. Ну так, що хотіти від цієї порядної людини.. по мені - гівно чоловік і автор права - таке гівно їй точно не потрібне тепер, коли вона доросла.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Якщо мама не дірявила презервативи, не обманювала, що п´є ок, то зробити дитину на стороні був його свідомий вибір і це робить його ще гидкішим.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Не хотів дитину, а член без захисту сувати в чужу жінку хотів? Також вважаєте його олігофреном?
алергирина• 29 июля 2023
Ответ дляprosto_aisha
Бо всі знайомі мають тіток, дядь, двоюрідних повно,всі купи тримаються, піклуються, допомагають. Це дуже боляче, коли нема родини, ти як без крил
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Але ж автор задала однозначне питання і це не ’ на кого я мала б сердитись’, правда?
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Ну не буде чоловік з жінкою незахищеним, якщо вона не захоче. Це по перше. По друге, ви зовсім не хочете бачити, що мама автора завагітніла навмисно, чоловік був проти. Ви ж не маленька, і приблизно здогадуєтеся, що кажуть жінки:’ сьогодні можна, ризику завагітніти немає’. Його обдурили, завагітніла, він проти, вона зробила свій вибір народити. Була попереджена чоловіком, що він не приймає дитину, а залишається в родині. Автор сама пише:’ мама шукала донора’, він підвернувся. Мужик хотів на ліво сходити, а його задєлали донором. Ну це обман чистої води. Козел то він 100%, але по відношенню до дружини своєї і дітей.

jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Дозволила бути? Він чесно сказав, але всунув голий член? Він точно олігофрен по вашому опису
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Так і автор же йому не потрібна була, ще до народження. То в чому питання? Він начеб то не нав´язується.
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Вона пише за образи, що не потрібна була йому. Я і написала, що не на ту людину вона ображається за своє життя.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Якщо придумати собі, що це боляче, то буде боляче. У мене тільки мама і брат і я щаслива. У чоловіка велика родина. Не вважаю, що нещасливіша за нього, ущербніша в чомусь. І ні, мама нас роджала в шлюбі, а потім батько пішов і це не обламало нам крил, то був його непорядний вчинок, чого він мав зламати мене?
алергирина• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Я не про батька, я про родину взагалі. Неможу навіть на озеро ходити, де всі з родинами приходять, це просто капець для мене, діти купаються, а я реву
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Про те, що його обдурили ніхто не писав. Обдурити - це дірявити презервативи. Обдурити одруженого чоловіка, щоб він коханці всунув член без захисту можна тільки олігофрена - людину з недорозвиненим мозком. У всіх інших випадках - це свідомий вибір - йти на ризик зробити дитину поза шлюбом і це не порядно, слово чесність тут недоречне.
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Мені наче ви навіть не бачите, що я пишу))) Вибачте, мені саме вам нічого доказувати. Я писала автору. Мені всерівно хто він. Вважаю звичайний мужик, який рішив гульнути у ввдряджені. Багато таких. Але не всі коханки вагітніють спеціально. Ви упускаєте момент, що саме мати автора це все зробила навмисно, бо хотіла дитину, знаючі, що він одружений і поїде до родини. Воно , як хитриш отаке життя і є. Який би мужик поганий не був, і я згодна що поганий до своєї родини. А постраждала дитина небажана.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Вона питає, чи нормально, що вона не має бажання знайомитись і спілкуватись. Моя відповідь - так, нормально. Те, що дитина, яка не просила себе робити поза шлюбом чужій жінці має образу на спермоносця також нормально, як на мене.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Але ж страждати з цього приводу то ваш вибір. Це не привід для страждань, як на мене.
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Навмисно це прив´язала і надоїла сперми? Чи не зробила аборт?
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Мені смішно читати про ваші,’ дирявити презервативи’. Чоловіку тільки скажи, що сьогодні ризику немає і можна не предохранятися, він з задоволенням не одягне през.