Life is Beautiful• 29 июля 2023

Питання до дітей матерів-одиначок

Вас колись цікавило, хто Ваш батько?
Було бажання знайти його та родичів з його боку?
Щось робили для цього?

Чи це зовсім не цікавило Вас?
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Вона питає, чи нормально, що вона не має бажання знайомитись і спілкуватись. Моя відповідь - так, нормально. Те, що дитина, яка не просила себе робити поза шлюбом чужій жінці має образу на спермоносця також нормально, як на мене.
Та і для мене нормально. А ображатися автор має право на кого хочеш. Тільки ви упорно не хочете бачити, що чоловік просто спав з жінкою для задоволення. Не попередели його, що будуть вагітніти від нього. Мама схитрила, то маємо , що маємо. Покалічіну дитячу психику.

Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Навмисно це прив´язала і надоїла сперми? Чи не зробила аборт?
Скільки вам років?))) Навмисно, це послухайте автора. Мама шукала донора. Пішла спати з чоловіком не захищаючись, щоб завагітніти. Впевнена, що вона йому не казала, що сплю з тобою, щоб завагітніти. А йому що, він зальотний. Побув, та поїхав.
автор Life is Beautiful • 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Хотіла дитину, ’частки тікали’. Заміж не хотіла.
Але сказала, що завгітніла від нього. Приїжджав, подарував ляльку, все
prosto_aisha• 29 июля 2023
Ответ дляалергирина
Бо всі знайомі мають тіток, дядь, двоюрідних повно,всі купи тримаються, піклуються, допомагають. Це дуже боляче, коли нема родини, ти як без крил
Толку шо в мене є дядьки, двоюрідні сестри и брати? Ніхто не тримається купи, не допомогає, навіть не відомо ні адрес и ні телефон. Навіть навпаки, ще й палки в колеса вставляють. Навіть війна показала що в мене взагалі немає родичів. Я одна... І знаєте це ще гірше.
Yana_pl• 29 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну то не згадуйте це. Бо двоє дорослих вам зіпсували психіку, а вам боляче. Не один дорослий, двоє.
Alianna• 29 июля 2023
Я така дитина, батька вже не знайшла він помер, але знайшла сестру по батькові, дуже рада що вона в мене є. Для неї батько був ближче ніж матір, для мене він чужий чоловік. Моя мати ні кого не відбивала, на той час він не був одружений я сама старша дочка
LIANA171185• 29 июля 2023
Я не дитина матері-одиначки,але батьки розлучилися,коли мені було 6 років і з тих пір у нього не було ні дружини,ні дочки.
Хотіла побачити,звичайно.Дуже хотілося висказати усе,що я про нього думаю)
Уже не скажу.Нікому.
OksanaG1992• 29 июля 2023
Ответ дляМарфа-Краса
Так вони ж кожна чувствуют старость,на жалость могут упасть!
Нехай падають
jif• 29 июля 2023
Ответ дляYana_pl
Достаньо багато, щоб не вірити в нещасних телят, яких обманули, використали тощо.

lekon-lekon• 29 июля 2023
Ответ дляjif
Ви хоч зрозуміли, що ляпнули не в тему?
Ляпають у вас
Комент від автора доречний, а ваш ну таке
iriiiiiiin• 30 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ось мене незрозуміле це бажання - знайти та побачити того, хто не хотів бачити тебе.
Ьак этот его желание было не видить меня .
А моё желание просто посмотреть