Пупуговка• 29 июля 2023
Порадьте свої найкращі засоби комбі шкіра 35+
Розширені пори
Сирожено_пирожено• 29 июля 2023
автор, тільки ретинол, чим раніше почнете користуватись, тим краще. Зараз стііільки рекламують всіляких дорогих засобів, косметологи заробляють на перепродажу, але працює тільки ретинол
Пупуговка
• 29 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Ретинол звузив пори дуже, беру Paula´s choice 1%
А крім цього який догляд у Вас?
Борщик• 29 июля 2023
Дайте вподобайок• 29 июля 2023
Ответ дляПупуговка
А крім цього який догляд у Вас?
Гідрофільна олія, умивашка, тонік, креми, спф на літо.
Подобаються крема Жан Марі, умивашки дермалоджика
Борщик• 29 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Така , але ретинол треба покроково вводити і починати з менших концентрацій
Дякую. Покрокова це менше 1% спочатку? Її під крем чи самостійно? Моя любов зараз це ніацінаміди, вся пігментація зійшла. Але зморшки вилазять, схудла і шкіра стала тонка як папір.. хочу трошки її ’наповнити’..
Просто Фіфа• 29 июля 2023
Ответ дляБорщик
Порадьте ніацінаміди, будь ласочка.
А сироватки з віт С пробували? Я на них підсіла
Борщик• 29 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Порадьте ніацінаміди, будь ласочка.
Віт с ще ні, влітку не хочу, спробую на осінь-зиму. Ніацінаміди в мене є різні і всі працюють, навіть самі дешеві від ордінарі. 10%. Корею люблю ще.
Дайте вподобайок• 29 июля 2023
Ответ дляБорщик
Так з 0.2% починати
Дайте вподобайок• 29 июля 2023
Ответ дляБорщик
Блін, а в мене на вітамін с реакція шкіри, який не пробувала...червоніє
Борщик• 29 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
От і я його боюсь, бо мене іноді навіть на апельсини обсипає...
Бешене сарі• 29 июля 2023
Ну вот я плачу за спросить от 700 грн за 15 мин, за посмотреть кожу столько же, за подобрать и рассказать, какие будут работать лучше, за процедуры все. Вам посоветовать за бесплатно? Или вы мне несколько десятков тысяч на карту сбросите и я поделюсь? С вами, незнакомым человеком с неизвестно какой кожей, проблемами со здоровьем и тп
Просто Фіфа• 29 июля 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Класна від Ренью, вона як крем, не водяна. Пробували ?
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Тоесть вы платите 700 спецу, а вам автор должна несколь ко десятков тысяч патаму шо вам 700 мало?
Пупуговка
• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Вы могли пройти мимо, ваше мнение мне малоинтересно
Бешене сарі• 29 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Вы математику учили, а логику имеете? Поработайте с ними, вместо биться в истерическом смехе, не защищайтесь. Нема грошей-надо працювать.
Бешене сарі• 29 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Ну естественно, как по-другому ?) халява такая, сладкая
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Ідіть вже з богом, збирайте свої десятки тисяч з порадниць, логічна ви моя.
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Хто схотів - поділився. Хто не схотів - промочав. І только бешене сарі тут давай всіх вчить життю. Я не можу
Бешене сарі• 29 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ого вас плющит) я угадала, обычно самые бедные так себя ведут😘
МожеЦе не писать, мне нищеброды не интересны))
Идите пожалуйтесь лучше, проявите себя
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Идите пожалуйтесь лучше, проявите себя
так, так, звичайно,ви в нас тут сама багата - можете пиріжечок собі взяти. І стразік сваровськи на нього покласти.
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Идите пожалуйтесь лучше, проявите себя
То наче ви тут жалієжтесь що від вас хочуть безоплатної поради яка коштує кілька десятків тисяч гривень
.
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Це ж треба таке, полізти ів чужу тему з питанням - а чого я вам повинна безоплатно це розповідати?! Я не можу
Бжоли-бандерівці• 29 июля 2023
Ответ дляПупуговка
Вона не може пройти повз, бо дуже багата і нищеброди їй не цікаві.
Тушьмушьнюшь• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Зачем Вам эта тема? Спросите за 700
Nelly-4875• 29 июля 2023
Ответ дляБешене сарі
Мля.. вот это вы зануда 😀😀😀 вам да деньги подсказывают, а кому то бесплатно. Бывает так, представляете?🤣🤣 не повезло вам. Изрыгивать про то, что вы кому то там деньги за это платите 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️ это вы наверное из тех самых «любимая жена и счастливая мамочка» 🤣🤣🤣