Ноунэйм• 29 июля 2023

В холодное время года вы душ каждый день принимаете?

ПешитеБесАшипок• 29 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Зимою в квартирі 14 градусів
А чому так? І за що платите!?
ИМХОля• 29 июля 2023
А ви з якою метою цікавитеся? Чому вам не все одно? Чи вас так глобальне питання економії води цікавить? Якщо так, то почніть спочатку із себе.
Вкаблучках• 29 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
А чому так? І за що платите!?
Платим по повній, комісії постійно ходять, батареї промивали, все цевіте, будинок утеплений,вікна поміняні. Кажуть така розводка. Квартиру купили 10 років тому, в попередній спека була, я в майці ходила, тепер 2 штанів і 2 светра і тільки під ковдрою і шапка завжди на голові.
Глаза_в_3_карата• 29 июля 2023
Ответ дляВкаблучках
Я коли один час жила в дуже холодній квартирі, то найкращий і найшвидший спосіб зігрітися мені був гарячий душ. Виходиш потім як з бані, ніякий холод не страшний, одяг теплий наділа і в ліжко. У вас ще й води гарячої нема, чи чому в душ не ходити в холод, я не розумію? Навпаки же хочеться
Вкаблучках• 29 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я теж так робила, а потім з´явилась розацеа, слабкі судини і тепер неможна перепадів з холоду в гаряче. Наробила біди, що лікувалась пару років
Черпак_для_фантазий• 29 июля 2023
В основном каждый день. А во время месячных - даже по несколько раз в день
Бронетапці• 29 июля 2023
Літом майже кожного дня. Зимою раз в місяць.
Я в дамках• 29 июля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
1 раз в день вечером зимой и 2 3 раза летом
+1 аналогично всю жизнь
Зупка_цем• 29 июля 2023
Да. Я ж его дома принимаю, а не улице.
Семенівни сусідка• 29 июля 2023
Могу не купаться и 3 месяца
Забрала і не сказала• 30 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Может быть и со здоровьем связано. Но однозначно, даже при проблемах со здоровьем, регулярное мытье улучшит ситуацию
Мне дерматолог дала советы и они мне помогли. Как ежедневное воздействие щелочи и было причиной проблем лично у меня.