Були в окуліста, міопія середнього ступеню і міопічний астигматизм, порушення акомодації обох очей. З лінзами зір у кабінеті лише на 60 відсотків, тому треба ще два тижні процедур і тільки потім окуляри чи лінзи. Лікар в такому випадку рекомендує нічні лінзи бо дуже стрімко падає зір в дитини. Показники sph - 5,75,а Cyl - 0,5. Це в дитини майже мінус 6? І справді краще нічні лінзи?
Ответ дляjtywest
Да, а еще реабилитация, спорт, обязательно прогулки на природе.
Вітаміни, каплі, процедури в кабінеті, йога, бальні танці все це в комплексі буде. А от нічні лінзи чи окуляри не можу вирішити... Відгуки різні. Про корекцію в 18 лікар і нічого не казала...
Ответ дляДжулияробертс
Нічні лінзи дуже специфічні
Там багато нюансів
А які процедури радять?і каплі?
А до цих пір дитина була без корекції?
Там багато нюансів
А які процедури радять?і каплі?
А до цих пір дитина була без корекції?
Ответ дляЕлен@
Нічні лінзи дуже специфічні
Там багато нюансів
А які процедури радять?і каплі?
А до цих пір дитина була без корекції?
Там багато нюансів
А які процедури радять?і каплі?
А до цих пір дитина була без корекції?
Іріфрін, амбліокор, лікування в орт оптичному кабінеті. Була без корекції
Ответ дляAndririna
Автор, а Вы не хотите послушать лекции Жданова?
Вот, к примеру:
Он говорит, что детям выписывать очки - это преступление.
А линзы - это вообще категорично нельзя.
Вот, к примеру:
А шо робити? Послухаю
Ответ дляAndririna
Вот, к примеру:
Мы занимались, возможно на маленьком Минусе это эффективно, но при такой миопии это просто плюс в комплекс к коррекции чтоб мышцы работали
Ответ дляЕлен@
Так отож...
Ответ дляЕлен@
А как в школе могла быть без очков линз? Как смотрела на доску? Был ли дискомфорт?
А школи не було років 2,за цей час онлайну так сталось... До цього сиділа на останній парті,нормально
Ответ дляЕлен@
Я очень хотела верить в результат, но все равно миопия увеличивалась
При лінзах?
Ответ дляAndririna
От начала и до конца внимательно послушайте. Он очень доходчиво все объясняет.
Говорят, что его упражнения очень помогают.
Я послухаю. Дякую
Ответ дляЕлен@
А за ноутом как работала?такой минус визуально просматривается в поведении ребенка с гаджетами да и магазине нужно ближе подходить чтобы прочитать
Нормально за ноутом, здалеку погано бачить, зблизька добре
Ответ дляЮли4ка В
у дочки прогрессирует , носит линзы мягкие , на ночные пока не решились , хоть и -5.25 уже
Це донька чи ви не готові?
Ответ дляЕлен@
Очки были в учебном процессе, гуляла итд без коррекции, сейчас пробуем линзы но не ночные
Комбинировать
Незнаю.я очень расстраиваюсь по этому всему поводу.
Комбинировать
Не засмучуйтесь, тримайтесь
Ответ дляann_plus
Почти -6 это очень плохое зрение((( а сколько ребенку? У меня подружка дочке заказывала ночные линзы, довольны, но там зрение в районе -2. При -6 лучше одевать обычные линзы, а в 18 сделать коррекцию и не мучаться.
Якраз лікар в такому випадку наголошує на нічних, бо окуляри і денні лінзи будуть слабші