Файна пані• 29 июля 2023

Лак, що самовирівнюється.

Порадьте, будь ласка, які лаки легко наносяться? Фарбую сама, не завжди з першого разу виходить гарно, залежить від лаку.
Освічую темряву• 29 июля 2023
Зависит от цвета. Чем плотнее, тем лучше ложится. Перламутр хуже всего с крупными блестками наоборот. Эмали плохо, особенно некачественно пигментированые. Все лаки надо наносить на базу. Потом 2 слоя. Первый тонкий, второй выравнивающий и закрепитель.
чайна глаз, риммель, лаки с эффектом геля.
Освічую темряву• 29 июля 2023
Или вы про гель-лаки?
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Дякую. Фарбую без бази, але дійсно потрібно купити і користуватись. Маю на увазі звичайні лаки, на ногах фарбую сама.
курасаны• 29 июля 2023
Luna moon
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ длякурасаны
Luna moon
Дякую.
Освічую темряву• 29 июля 2023
Ответ длякурасаны
Luna moon
Это же гель-лаки..
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Это же гель-лаки..
Так, вже подивилась, що це гель-лак.
Освічую темряву• 29 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Так, вже подивилась, що це гель-лак.
Так что бы у одной марки были все хорошие, то как правило нет. Разные цвета по-разному. Если есть возможность потестить, то при открытии флакона видно текстуру и будет ли полосить. Можно если в инете берете. поискать именно тот то заинтересовал и свотчи, палитры, обычно есть фото.
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Підкажіть ще, будь ласка, основа і лак мають бути однієї фірми чи необов´язково?
Луковая• 29 июля 2023
Вище написали про базу, бажано і в звичайній лаковій системі використовувати три етапи: база - колір - топ. Зверніть увагу на швидкість роботи, у кожного лаку може бути різний час висихання, є такі, що швидко схвачуються, тоді треба напрацювати швидкість. Є зручні щіточки і не дуже, тоді може полосить, особливо якщо дешевенький лачок. Знаєте, а все ж дорогі бренди, які я спробувала, наносилися дуже класно. Орлі дихаюча серія Breathable суперові, там база і топ не потрібні. А ще Морган Тейлор, лінійка звичайних лаків від Геліш, вони лягають прекрасно, за Вінілюкс віл СНД- то там залежить від колекції, новіші були кращі щіточки, але чомусь мені не зайшли. От Ріммель попадалися хороші, зручні в нанесенні, Ессенс. Бюджетні Топфейси теж класні.
Раната• 29 июля 2023
Автор, я відкриюсь. А напишіть мені, вишлю Вам кілька лаків, я не користуюсь, зараз гель-лаками покриваю, навряд чи знадобляться
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ дляЛуковая
Дякую за відповідь!
Завжди фарбувала без основи і топа, але хочу покривати правильно і без шкоди для нігтів.
Освічую темряву• 29 июля 2023
Ответ дляФайна пані
Нет, не обязательно. Основа какая нравится.
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ дляРаната
Дякую, але якось незручно
Можливо, ще знадобляться Вам)
автор Файна пані • 29 июля 2023
Ответ дляОсвічую темряву