Протея• 29 июля 2023

Вам нравится автор Люко Дашвар?

Читала "Село не люди" - обе части, "Галя без головы", "Покров", "молоко с кровью", "На запах мяса", "рай центр" - мучаю, мучаю, но такая лажа, аж плакать хочется. Взяла еще 3 части "Биті є" с Гоциком, Макаром и Максом, не нравится жуть. Вам она нравится? "Инициация" и "Мати все" - нормальная?
Дробот И.• 04 августа 2023
Ответ дляInna-b773
Серед сучасних українських мені подобається Гнатко і Поліна Кулакова. Правда Кулакова під час війни мало видається. Але в ФБ я їй писала, то вона підрахувала, де купити книги)
А роздобудько не читали? Непогана

Inna-b773• 04 августа 2023
Ответ дляДробот И.
А роздобудько не читали? Непогана
’Арсен ’ читала. Подивилися інші-ніби цікаво) Дякую
Tammy21• 05 августа 2023
Ответ дляДробот И.
Це хіба чернушно? Ось паланік, уелш, бенкс, ото чернуха
Згодна) Але для мене всі вами перераховані норм, а ось Дашвар то таки занадто чорно. Думаю, це через те, що від описів Дашвар дистанціюватися складніше.