Гуляю босоніж• 29 июля 2023
Хтось працює чи працював ось так?
Запропонувала знайома, що працює там, за оплату не хвилююся.
А от за моральний аспект - є трохи.
Подивіться збоку пліз.
Отже, треба розвивати групу у ФБ - тобто наповнювати її постами, можливо створювати інші сторінки і вести діалоги, просуваючи непомітно свою рекламу - типу користувалася послугами ось цих, не сподобалося, а в тих все гуд.
Ще не впевнена, що потягну, бо маю основну роботу, але хочу обговорити, щоб зрозуміти чи насправді готова. Приваблює саме те що віддалена і без термінів, тобто можу виконувати у будь який час.
А от за моральний аспект - є трохи.
Подивіться збоку пліз.
Добрая свекровь• 29 июля 2023
Я бы на такое не пошла.
Введение потенциальных клиентов в заблужление. Вы бы хотели вляпаться на основании подобного отзыва?
Снідаю авокадо• 29 июля 2023
Вы уверены что Вам руководитель даст просувать свою рекламу непомитно?
Гуляю босоніж
• 29 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
Мані б було гидко, це тип шахрайства.
Ні, не шахрайство точно, компанія реальна, існуююча і працююча.
Просто ось така скрита реклама виявляється по соцмережах)
А я постійно питаюся по групах та пабліках рекомендацій, наївна.
Гуляю босоніж
• 29 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
не зрозуміла про що ви
Панна Кота• 29 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Я маю на увазі, писати відгуки з різних акаунтів під виглядом покупців - це вже обман і шахрайство.
Снідаю авокадо• 29 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
не зрозуміла про що ви
Вы хотите работать в фирме у человека и незаметно продвигать СВОЮ рекламу?
Добрая свекровь• 29 июля 2023
Ответ дляdulenok
Моральный аспект конечно личное дело каждого...поэтому заказных отзывов пруд пруди
Тут не только заказной отзыв, но и ’опускание’ конкурентов. Это уже обман.
Гуляю босоніж
• 29 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Яка ще моя реклама? Вони людину шукають щоб їх компанію просували таким чином.
Снідаю авокадо• 29 июля 2023
Ответ дляДобрая свекровь
И это репутация фирмы, в которой будет работать автор
Мотористка• 29 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Чим ви читаєте…
Играю_на_кларнете• 29 июля 2023
Я такое не понимаю.
Но когда у меня была маленькая зарплата,то подрабатывала тайным покупателем.
Тоже не очень с моральной точки зрения
А можна відступити від морального поки що, бо я трошки не зрозуміла. Є компанія яка створює групу з Лайф контентом і буде просувати свою рекламу, чи є деяка група, яка створена щоб в перемішку з корисним контентом просувати за гроші? Якщо другий варіант, то планується співпрацювати з одним рекламодавцем (спойлер -- нічого не вийде), чи розкрутиться і збирати рекламу?
Гуляю босоніж
• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
В роботодавця є група просто для обговорення даного темату - наприклад купівля та вирощування картоплі.
І там спілкуються як потенційні покупці, так і продавці.
От мені і пропонують на питання покупців відповідати - брали в того, то задоволені, рекомендую.
Ответ дляГуляю босоніж
Тобто, є група з напрацьованими підписниками в яку закидується от така ’контекстна’ реклама від одного рекламодавця, а фактично власника? Якщо так, то я б дуже хотіла побачити вихлоп. Зараз контентоспоживачі розумніші, аніж роки тому.
ПС. Вибачте, що я тут оффтоплю, просто це мене щас торкається по роботі. Зацікавило як у нас то відбувається.
Гуляю босоніж
• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ну по суті так. Групу створив ще кілька років тому просто щоб людям було зручно, а зараз думаю як це можна додатково використати.
Яйцеголовая• 29 июля 2023
Ответ дляTammy21
Проституція -- це не праця.
Ваша думка дуже важлива для мене.
Яйцеголовая• 30 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви правда думаєте, що я розраховувала на щось глибше?)
Це форум, кожен має право висловити свою точку зору.
Та невже, кеп?
Яйцеголовая• 30 июля 2023
Ответ дляTammy21
Розкусили ви мене. Що ж, якщо карти розкриті, то давайте на чистоту, ок?
Яйцеголовая, давайте дружити, дітей виховувати, бізнес заведемо, собаку...)))
І така тепер розкушеная почали пропонувати банальності незнайомцям? Та ще й на якусь там чистоту
Яйцеголовая• 30 июля 2023
Ответ дляTammy21
Чую, не заведемо ми з вами навіть канарку. Гиг)
Отож.