НашлаПерепискуМужа• 29 июля 2023
Що робити з школою? Вам теж сказали що онлайн не буде?
Вчитель написав, що в цьому році наша школа буде навчати дітей тільки очно, онлайн навчання не буде, тому що типу більшість батьків за те щоби діти виходили у школу
Ми як впо в іншому місті, тепер навіть не знаю що робити?
НашлаПерепискуМужа
• 29 июля 2023
Це потрібно виходить забирати документи і шукати нову школу де є онлайн ?(
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ви хочете дистанційно?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 29 июля 2023
Мені сказали, що буде.
Ми закордоном, сказали підключайтеся, займайтеся, нема проблем.
Минулий рік було офлайн навчання.
Не служанка• 29 июля 2023
І нам кажуть офлайн. Укриття нема. Щойно в місті черговий вибух... сама призадумалась про школу...
Vasilek-7076• 29 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так
Попитайте, повинні ще екстернат запропонувати, для тих хто не може очно навчатися.
НашлаПерепискуМужа
• 29 июля 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Варіант піти в школу за місцем проживання ви не розглядаєте?
Хотілось аби дитина була в звичному середовищі, але тепер прийдеться шукати іншу школу певно(
Как_б_не_так• 29 июля 2023
Так, онлайн не буде. В кожному районі є державні школи, які будуть брати всіх учнів, хто бажає вчитись онлайн. Інші лише офлайн.
Або ж окремі приватні онлайн-школи.
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так
Ну взагалі то ви маєте право по закону на таку форму.
Положення ніхто не відміняв. Але просто у школі будуть максимально старатися цього уникнути.
Дама с собачкой• 29 июля 2023
У нас на параллели сделали два класса сборных онлайн, для тех, кто за границей
Лялькодзьоб• 29 июля 2023
Думаю, після сьогоднішнього прильоту по закладу освіти в Сумах рішення ще може бути змінено і не раз.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 29 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так
Вибачаюсь не додивилася.
Пропоную тоді шукати заочну школу, знаю такі є і вчитися там
Замороженная селедка• 29 июля 2023
Ми відразу пішли в школу за місцем ВПО
Тут завжди було оф лайн навчання весь час
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляНе служанка
Якщо укриття немає не буде очного. Це протизаконно
Замороженная селедка• 29 июля 2023
Ответ дляVasilek-7076
Боже
Нещасні вчителі
Міряю від одиниці• 29 июля 2023
Харьков. Родителей попросили написать заявления, онлайн или офлайн. Но я думаю, что на 99.9 офлайн невозможен
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Або ж окремі приватні онлайн-школи.
У нашому місті і близько такого,як ви написали немає. Все поки що по старому.
Vasilek-7076• 29 июля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Боже
Нещасні вчителі
Всі нещасні. І вчителі, і батьки з дітьми.
На циголках• 29 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Так то не той заклад...
Как_б_не_так• 29 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
Ну, можливо це рішення виключно Київської адміністрації.
Свас в шоке• 29 июля 2023
Нам теж сказали, але зустріла вчительку, ремонт для розширення території бомбосховища так ніхто й не починав, а вже місяць до початку навчання
Тому під питанням, чи всі діти зможуть ходити, чи як минулого року, по бажанню.
Дама с собачкой• 29 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Тоде думала, что должно случиться, что бы было онлайн для всех, а не только для выехавших
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Ми не в Києві