Небалувана Галя• 29 июля 2023

Кривий Ріг, школи

Вам вже повідомили як в цьому році буде проводитись навчання. У нас тільки спитали за яке ми навчання, змішане або онлайн. А чула що збираються відкривати школи з нового року. Хто що вже чув?
Блондинка в Шоколаде• 29 июля 2023
я чула таке - остаточне рішення приймається міською та шкільною адміністрацією перед початком навчального року. Поки що планується ’змішане’ навчання, тобто віддалене + оффлайн. В школі може знаходитись стільки дітей, скільки місць в підвалі. В нашому 50, це приблизно 2 класи можуть проводити навчання. Кому віддадуть пріоритет - це питання. І я знаю, що майже всі школи в Кривому Розі мають підвали на приблизно 2-3 класи.
Звідки у вас інформація про школи з нового року?
автор Небалувана Галя • 29 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Від знайомої у якої мама поацює в школі на східному, але це ще було до останніх подій в тому районі
Блондинка в Шоколаде• 29 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
я збирала інформацію просто по статтях зі ’Своїх’ і тд. Але теж до останніх подій. Ну таки ж було сказано - остаточне рішення перед самим початком навчального року.
Блондинка в Шоколаде• 29 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
а ваш клас як проголосував?
автор Небалувана Галя • 29 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
а ваш клас як проголосував?
Більшість за змішане
Блондинка в Шоколаде• 29 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Більшість за змішане
а підвал на скільки учнів?
автор Небалувана Галя • 29 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
а підвал на скільки учнів?
Якщо чесно і не знаю
Блондинка в Шоколаде• 29 июля 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Якщо чесно і не знаю
а ще ж не ясно, що з водою буде. Короче, одні питання без відповідей)
Наверняка• 29 июля 2023
Вайбер пока молчит