НашлаПерепискуМужа• 29 июля 2023
Що робити з школою? Вам теж сказали що онлайн не буде?
Вчитель написав, що в цьому році наша школа буде навчати дітей тільки очно, онлайн навчання не буде, тому що типу більшість батьків за те щоби діти виходили у школу
Ми як впо в іншому місті, тепер навіть не знаю що робити?
Гладиолус• 29 июля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Харьков. Родителей попросили написать заявления, онлайн или офлайн. Но я думаю, что на 99.9 офлайн невозможен
нам никаких заявлений не давали писать, только голосование было
Міряю від одиниці• 29 июля 2023
Ответ дляГладиолус
Учитель дала форму заявления, попросила написать от руки и фото прислать ей
Шалена невинність• 29 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Це потрібно виходить забирати документи і шукати нову школу де є онлайн ?(
А де є онлайн? Нам теж сказали офлайн або на сімейне. Буду переводити поближче. Ще розглядаю варіант онлайн приватної школи.
Мона_Лиса• 29 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Думаю, після сьогоднішнього прильоту по закладу освіти в Сумах рішення ще може бути змінено і не раз.
Чому це?
Це ж не ковід, а всього лише якісь ракети
мимАпроходила• 29 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Сподіваюсь, що таки не буде. Моїй дитині в шкільному бомбосховищі безпечніше, ніж вдома на 9 поверсі. А що, в Сумах сказали, що всі на офлайн? Нам не нічого не говорили. Минулого року було змішане
Мона_Лиса• 29 июля 2023
Ответ дляКапризуля
У нас будет онлайн, офлайн, экстернат.
По желанию родителей.
Яке місто?
Шикаю і викаю• 29 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
У нас на параллели сделали два класса сборных онлайн, для тех, кто за границей
А если ребенок за границей так же посещает школу и не может выйти онлайн в Украине?
Шалена невинність• 29 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
В нас будуть дистанційні класи
Київська обл
Це зробили нормальні школи мабуть, які думають про учнів, а не свій комфорт.
Щас ухожу• 29 июля 2023
Дніпро, якщо з трьох класів ( у нас це шості ) із них хоча б 28 за онлайн ,то все організують , якщо не набереться то так інші школи . Або офлайн в сусідній школі, де не бомбосховище а укриття занять під час серена не буде + в школі в укріттіи будуть перехожі
Пузата Хата• 29 июля 2023
Ответ дляКапризуля
У нас будет онлайн, офлайн, экстернат.
По желанию родителей.
Пишите город!!! Где у Вас?!
Дай подивлюся• 29 июля 2023
А что с ней делать надо?
Я рада, как слон.
А то уже год как работать нормально не могу.
Уже начинаю покупать по-немногу вещи, канцтовары.
Я рада, как слон.
Щас ухожу• 29 июля 2023
Ответ длямимАпроходила
У Вас бомбосховище чи укриття ? Це різні речі
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так
Повідомлення у вайбері не є офіційною перепискою. Те, що пише вчителька, вас ні до чого не зобов´язує.
Вам же директор школи не написав на папері з ПЕЧАТКОЮ І СВОЇМ ПІДПИСОМ, що вашу дитину перестануть вчити онлайн.
А вчительці напишіть, що ваш син/дочка буде продовжувати навчатись так само, як і в попередньому навчальному році.
Просто продовжуйте навчатись і ніякі заяви не пишіть (тіпа ’прошу/благаю дозволити’). Тому що батьки пишуть заяву на ім´я директора школи тільки якщо хочуть ЗМІНИТИ форму навчання на якусь іншу.
Всіх підсаджую• 29 июля 2023
Ответ дляНе служанка
І нам кажуть офлайн. Укриття нема. Щойно в місті черговий вибух... сама призадумалась про школу...
варіант..- оголошується офлайн..,а так.як багатьох дітей з-за кордону матері в наш треш не привозять (бо он знову нам наші почали про важку зиму розказувати) - потужно скорочуются учителі.
як вам ніштячок - економія бюджету!! ?
Кашпо• 29 июля 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
як вам ніштячок - економія бюджету!! ?
та ладно, не додумуйте) ніхто ваших вчителів не скоротить
Шалена невинність• 29 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Найдите школу выходного дня там, где вы беженцы
Тут навіть справа не в цьому. Ми не виїхавші, але, ранкові тривоги, коли просто до школи доїхати не встигаєш, чи просто стрьомно там в напівпідвальному лишати, або коли взимку було зі світлом. Чи виїхати в більш тихе місце на деякий час. Онлайн було зручно.
Радуга-дуга• 29 июля 2023
Ответ дляШалена невинність
Просто прилітало вдень в сусідню будівлю, як збивали
Як би,вчителі теж люди
Задираю носа• 29 июля 2023
У нас в школе хоть в убежище водят, я дома этого делать не буду, поэтому обеими руками оффлайн
Запишите в любую школу пусть ребенок ходит
Балаболка• 29 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
А думаєте вона розуміє різницю?
Ответ дляНе служанка
Тим паче в школах нема бомбосховищ. Тільки найпростіше укриття.
Можете написати директору запит на інформацію - щоб надав документи на підвал (укриття) і чи гарантує директор, що ваш син/дочка буде жива і здорова під час обстрілу школи.
Письмове звернення можна особисто занести в школу і зареєструвати в журналі звернень громадян.
Можна відправити поштою (з повідомленням про вручення і описом вкладення).
Зараз майже у кожної школи є свій сайт. Можна написати на електронну пошту. Написати на папері, сфотографувати і прикріпити до листа фото вашої заяви (щоб ваш підпис там був).
Губи до вух• 29 июля 2023
Ответ дляБалаболка
А думаєте вона розуміє різницю?
Ви такі спеціалісти, це добре. Але навіщо так?
У школах у яких є очне навчання і є укриття, бомбосховища і навіть ПРУ. Суть не в у типі, а в тому,що батькам спокійніше за дитину,коли вона у школі
Балаболка• 29 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
точно, і навіть бункери є))))) якщо Ви вважаєте укриттями підвали або зашиті листами вікна спортзалу, то можете водити. Суть якраз у типі. Але якщо батькам так спокійніше, коли скупчення дітей в одному місці - лакома ціль для атаки терориста, то тут нічого порадити не можна
Весела пiсенька• 29 июля 2023
Я не понимаю, что в школах учителя вообще не информируют никого? Есть три варианта обучения: очно, дистанционно, индивидуально.
Если в параллели нет дистанционного класса - переходить в школу с онлайном, список Вам должны предоставить, либо посмотрите это на сайте гумдепа.
Индивидуально - семейная форма, экстернат и как то ещё называется. Вы числитесь в классе, учитесь дома. Семейная - это по болезни, две других разница в том, что оценивание либо в конце года, либо в конце семестра. Выбирайте форму обучения, идите к администрации и Вам дальше скажут что делать.