Масяня Я• 30 июля 2023

Пішла на побачення.

Третій раз за три роки. Перший в той ж вечір запрошував до себе. Другий запрошував довго на друге побачення , прям кілька місяців поки не познайомився з іншою і не почали зустрічатись. Це третій. Все ок вроді. Приїхав на теслі , попили чаю , погуляли , високий , цікаво було поспілкуватися. Але сексуально мене не приваблює. Є шанс ? Тобто все +- ок але не сексуальний. Чи варто зустрічатись ще раз ?
Я за роки самотності і роки в шлюбі вже і не знаю як будувати стосунки і взагалі...
Гигиенишвили• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Це лише в українських жінок такий ейджизм чи в інших жителів планети Земля також?
Дівчата мій чоловік колишній на рік молодший. Попередній ухажор 32 роки , цей 34 роки. І багато хто фліртує знайомиться в закладах і дуже очевидно що молодші. Ніколи не чула від чоловіків щось негативне з приводу віку ні в свою сторону ні що шукають молодшу . Вік як вік. Я ж не 18літнього шукаю а ровесника або +-2 роки різниці.
Що у вас за комплекси на рахунок віку.
А ще у мене син, у нього дітей нема. І нічого , це його не відштовхнуло.
Ви пишете, що розумна...Але стільки допускаєте помилок, про коми взагалі забули.
По темі: звичайно зустріньтесь ще раз, якщо він запросить.

Гола з конопель• 30 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
странно как можно по первому свиданию понять сексуальную привлекательность? Это ж чужое тело рядом)
Странно? Ну вот вам даже без свидания. Первый - сексуальный парень, второй несексуальный. Вы прикалываетесь что ли, чего там понимать то.
Бжоли-бандерівці• 30 июля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Не люблю теслу, стремный чувак
Тю на вас
Бжоли-бандерівці• 30 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Запросто. запах.
Бжоли-бандерівці• 30 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Але красивих, високих, струнких , розумних багато, яким 25 років , а не 35. І як ваші партнери повинні здогадатися про любов до сексу на 1 побаченні . Якісь сумнівні переваги.
красивих, високих, струнких багато в 25 років, бо це легко. А от якщо дама така сама в 35 и 45, це вже заслуговує поваги.
Безлім на все• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Що у вас за комплекси на рахунок віку.
У сина дітей немає? Тобто, ви ще не бабуся?
Підмітайло• 30 июля 2023
Мені ніхто не подобався, тільки час давав мені передевитися людину
Гидроусилитель руля• 30 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
І що, що легко ?
АБВГДэшница• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Що у вас за комплекси на рахунок віку.
Я думаю речь шла о детородном возрасте

Есть возраст , когда количество претендентов резко падает - он не за горами

Свисток ля-минор• 30 июля 2023
Ответ дляПідмітайло
Аналогично. Один только понравился с первого взгляда, прям млела от него сразу. Оказался безответственным мудаком, который забил на своего ребёнка. С тех пор не отсекаю сразу мужчин, которые не понравились с первого раза. Было несколько очень хороших мужчин не моего типажа
. Теперешний муж тоже не мой типаж, но отличный человек с массой достоинств.
БолеИменее• 30 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Запросто. запах.
И не только
Скользкая• 30 июля 2023
Спробуйте і зрозумієте ваш чи не ваш мужчина. Ось і все.
Непозбувна Бентега• 30 июля 2023
Автор, не переживайте. У Вас есть несколько месяцев раздумий перед вторым свиданием, а за это время мужик найдёт другую и будет с ней встречаться.
Весела моль• 30 июля 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Теж звернула увагу на цю ситуацію у автора. 2 місяці звав на побачення, автор строїла з себе неприступну, а коли мужчина знайшов собі більш зацікавлену в ньому жінку - автор образилася. Таке… Ну, так, автору ще всього лиш 35 і вона - одна жінка на планеті…
Котя_люлю• 30 июля 2023
А чого так мал0? 3 побачення за 3 роки? Я як шукала чоловіка то бвгала на 10 побачень за місяць. З такими темпами до пенсії знайдете
буреЛОМКА• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Я красива , висока , струнка , розумна вмію готувати і люблю секс. Це всі мої достоїнства. І цього абсолютно достатньо, я б сказала кілька це просто ,екстра ,можна і не вміти готувати і розум не #1 коли дивляться на дівчину..
’люблю секс’, але не займаюсь їм три роки
а ’розумна’ - це як ви здогадались?
Ёшки_Матрёшки• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Що у вас за комплекси на рахунок віку.
Тоді чому ви роками самотня?
автор Масяня Я • 30 июля 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Тоді чому ви роками самотня?
Це мій вибір . Я чекаю достойну людину (це більше схоже саме на шукаю,а не чекаю). У мене високі вимоги. Я вважаю не надто високі. Щоб не пив , не курив , дохід , щоб не хамло , не агресивний, без зайвої ваги, розумний. В такому плані.
Ну а інша причина, що з чоловіком яким розійшлися три роки тому ми досі спілкуємося, він досі хоче бути разом , надсилає кошти, підтримує. Ну і тому не було такого відчуття самотності чи потреби в комусь. Тобто усвідомлення,що я насправді одна у мене так і немає досі
Непозбувна Бентега• 30 июля 2023
Ответ дляВесела моль
Та ні, навіть більше, ніж 2 місяці. Цнотлива юна дівчина думала

Непозбувна Бентега• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Як можно любити те, чого три роки не було?
Непозбувна Бентега• 30 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
а ’розумна’ - це як ви здогадались?
Ну, як це? Кілька ж місяців розмірковувала перед другим побаченням. Думала, думала, це все від розуму
Непозбувна Бентега• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Зрозуміло. Ви шукаєте шию, щоб відразу пересісти.
Поросенка• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Що у вас за комплекси на рахунок віку.
Нет, в Европе такой дичи относительно возраста нет. Но там и зашугвнных и закомплексованных женщин в разы меньше. Т.е, с лишним весом и не учень ухожанных - много. Но им нормально, они не парятся. И мужчины рядом - как правило лучше, спортивнее и т.д. Я очень часто такое вижу, при чем это не в одной какой-то стране. Это тенденция по всей Европе

Просто в голову этих женщин никто не вложил, что они страшые, старые, кривые, косые... У них уверенность в себя беспрецендетная . Все что Вам тут пишут - это страхи и комплексты наших женщин. Я вообще смотрю и вижу, что наши женщины впитали в себя с молоком матери этот страх невостребованности у мужчин. И продолжают этим фонить (((
Дикая Роза• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Значить цей не підійде
Железобетон• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Вы ошибаетесь. 5 из 10 занимают ваши достижения: карьера, социальная реализация. Остальные 5 - всё, что вы описали. Теперь вы можете реально себя оценить )
Вишиванка• 30 июля 2023
Убираем теслу. Пошли бы с ним на второе свидание?)
автор Масяня Я • 30 июля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ви дуже обмежена людина.
автор Масяня Я • 30 июля 2023
Ответ дляВишиванка
Тесла тут ні до чого. Просто для мене означає , що є нормальний дохід значить можна розрахувати на нормальний рівень життя. Бренди, айфони, машини мене взагалі не цікавлять. Мене цікавить комфорт
Вишиванка• 30 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Так я именно об этом. Убираем доход. Рассматриваем только человека.
Железобетон• 31 июля 2023
Ответ дляМасяня Я
Ви дуже обмежена людина.
Я понимаю, задела главное ) сори)