Банка з медом• 30 июля 2023
Підкажіть ідей де зараз знайомитись з чоловіками? 30+
Де зараз у віці 32 можна познайомитись з хлопцем? Без дітей, не була одружена, так склалось. Працюю віддалено, з дому.
Дякую!
ПлюшкамиБалуюсь• 30 июля 2023
Ответ дляКумася
Сайт знайомств.
Але вам тут зараз напишут, що там одні збоченці
А что нет)?
Банка з медом
• 30 июля 2023
Ответ дляКумася
Сайт знайомств.
У мене, нажаль, був негативний досвід з СЗ.
Хочеться вживу, мені завжди легше спілкуватись, коли я бачу і мене бачать.
Забрала і не сказала• 30 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Тогда меняйте работу, выходите в офис и там грязно домогайтесь сотрудников.
СЗ - лишь способ знакомства, на первой же встрече и вы видите, и вас видят. Я вышла замуж за мужчину с СЗ.
Банка з медом
• 30 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
А до чого ’грязно домагатись’? Нормальне спілкування для знайомства не підходить вже?
Проня_Прокоповна• 30 июля 2023
Не розумію упередженого ставлення до сз. Наче вживу більше % зустріти адекватного, ніж на сайті?) ні, це не правди. Це завжди 50/50. Просто на сайті більше знайомств, ніж вживу.
пу_пугренчик• 30 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Просто на сайте в основном ищут просто секс.
Банка з медом
• 30 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Справа не в упередженості. Просто так більше подобається. Тому шукаю ідей куди піти, щоб там було побільше вільних чоловіків))
Проня_Прокоповна• 30 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Не правда. У мене купа знайомих там знайшли відносини, і я в їх числі. Заміж вийшла за мужчину з сз
Швендяю містами• 30 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
А не на сайте, а на улице, к примеру, все сразу ищут спутницу жизни или даже жену? Вот прям с первой встречи?
Банка з медом
• 30 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Відсотково так, хоча у мене були найдовші стосунки якраз з Сз. Але у віці 30+ не так комфортно там, як коли було 20.
Багато просто пропустить анкету, в реалі легше ’зачепити’ спонтанним спілкуванням.
пу_пугренчик• 30 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
На улице мало, кто ищет. В основном люди идут по своим делам.
Сіґеле-міґеле• 30 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Як Ви збираєтесь’зачепити’?підходити до всіх хлопців сама?
СЗ-там всі ті люди,що і ходять з вами по одних вулицях,працюють десь поруч і т.д
Знайшла там свого чоловіка,в шлюбі вже 11 років,майже всі мої знайомі,подруги,колеги теж зі своїми чоловіками/дружинами там познайомились
Чорт і Шо• 30 июля 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Но вы и ваши знакомые, наверно, долго искали
Скорая помощь• 30 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
так ви праві, у мене подруга знайшла чоловіка на СЗ, який, як виявилось жив в її будинку. Вони просто не бачили один одного. Будинок новобудова - великий. В рельному житті може ніколи би і не зустрілись. Він скзав, що запам´ятав її собаку, але зовсім не запам´ятав, хто гуляв (хазяйку). А вона його не бачила ніколи. Зараз вже 2 діток. І інша подруга мати одиначка знайшла чоловікаа на СЗ. Я була на весіллі.
Забрала і не сказала• 30 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
На работе работают обычно, а не романтические знакомства заводят. Не очень велика вероятность романтических отношений на работе. Ваша целевая аудитория (мужчины за 30) с большой вероятностью будет жената.
На СЗ хотя бы сразу понятна цель знакомства - поиск пары.
Забрала і не сказала• 30 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
В айти-компанию. Хотя сейчас все в основном удаленно работают.
Скорая помощь• 30 июля 2023
Як кажуть подруги і знайомі, які знайшли на сз, то це не з першої спроби. Ходили на побачення до цього з хлопцями з СЗ. Всяке було. Або хлопець не подобався, або вони не подобались, або взагалі якісь диваки траплялись. Але знайшли собі чоловіків і все добре.
Швендяю містами• 30 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Хорошо, не на улице. В кафе, парке все сразу ищут себе жену
Банка з медом
• 30 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Який їх вік був, коли шукали на СЗ?
Забрала і не сказала• 30 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
А на улице / в кафе / в спортзале все с первой попытки находят? Тоже нет. Чем больше знакомств, свиданий, тем больше шансов. Но на СЗ к свиданию можно прийти после 10 минут перепиаки, а в реальной жизни - ждать приглашения годами.
Скорая помощь• 30 июля 2023
Можна ще в якісь клуби ’за інтересом’ вступити де є якась спільнота, заняття. Друг чоловіка через Пласт жінку знайшов, ходили в походи, з дітками займались і сподобаласб дівчина. Потім інші знайомі на патриотичній темі зійшлись - ходили на всіляку патриотичні події: хода, майдан, гаївки - це ще в 14 році. Одна знайома в спортзалі познайомилась.
Скорая помощь• 30 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Який їх вік був, коли шукали на СЗ?
вік був однієї 31, іншої 27
Скорая помощь• 30 июля 2023
у мене наприклад є друг, йому 39. Досі не одружений. І не був ніколи. Якось так у нього не складалось. До 30 він займався хворою мамою і опікою молодшої сестри. А після 30-35 вже складно. Знаю, що він постійно ходить на побачення з СЗ. І постійно не везе як він каже. Іноді бувають дівчата, одна була рік. Одна місяць. Не сказала би, що він якийсь не такий. На мою думку людям за 30 важко пристосовуватися в побутовому плані. Тобто або самі дівчата не хочуть далі продовжувати, бо щось не влаштовує. Або його не влаштовує. Короче все постійно складно. Але він надії не втрачає. Продовжує ходити на побачення.
Скорая помощь• 30 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
чоловіки дуже соромляться, в реальному житті. Не всі підійдуть. Навіть якщо не соромиться, то просто підійти важко, щоб не подумали, що якийсь заліцяльник. Бо жінка прийшла тренуватись, навчатись, а я тут до неї зі своїм харасментом. Що вона про мене подумає, може я їй не подобаюсь. У мене багато друзів чоловіків, і вони ділились цим всім.
Ответ дляСкорая помощь
Так і є. Створені стереотипи.
А якщо жінка підійде - теж, хапнуть думки...
Кращі знайомства, завжди були у компаніях. Сидіти вдома, і казати, в мене робота така, то безвихідь. Навіть на свіданку.
Друга справа, що немає друзів і компанії... То треба шукати (але з головою дружити).
Чорт і Шо• 30 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Нет. Но на сайтах знакомств многие мужики сходу предлагают секс, скидывают фотки члена