Йорку 10 місяців , відмовляється від корму будь якого , хоче виключно їжу ту яку ми їмо. Підкажіть будь ласка що ви готуєте своїм улюбленцям, бо тупо бастують проти корму. Навіть доходило до голодної рвоти 😭
Yasyatrikotazh• 30 июля 2023
шпіц. 1/2 яйце раз в 2 дня, курина грудка, творог, сир твердий , огірок, помідор, морква, яблуко. Харчування змішане.
Ответ дляYasyatrikotazh
Дякую, скільки разів на день кормите 2?
У моего йорка на натуралке постоянно расстройства были. Сначала вроде норм, а потом понеслась. Переносил только нежирную говядину с вареной морковкой. Любые каши - расстройство. Курица - аллергия. От сухого корма тоже отказывался до голодной рвоты. Но из двух зол... Кормила кормом, уговаривая, с руки. Так и привык, с миски не ест.
Yasyatrikotazh• 30 июля 2023
Ответ дляСладкаяБусинка
Дякую, скільки разів на день кормите 2?
2 рази, але овочі, фрукти можу давати потрошку цілий день
Ответ дляКатруська
Оце так і кормлю ☹️
А коли їде на дачу то там узагалі їсть тупо все окрім корму
М´ясна суміш ( 50% гов´ядини або індички або курки+50% печінки або сердечок або пупочків курячих + 1 морква + пів яблука або селера або шпінат) все це притушую і годую 2 рази на день. До суміші додаю омегу.
Або просто рибою вареною 2 рази на тиждень годую.
Теж відмовилась корм їсти.
Як смаколик може з´їсти шматочок омлета або селери або сухожилля сушені чи ще щось з зоомагазину. інколи може попросити шматочок мигдаля.
На кормі була алергія вже 3 роки так годуємо і забули за алергії ( хоча курка в раціоні є)
Теж відмовилась корм їсти.
JaSonechko• 30 июля 2023
Посмотрите здесь. Там есть расписанные готовые рационы
Одна из популярных групп по сырому видотипичному кормлению животных
Ответ дляКатруська
Каши собакам вообще не нужны. У них белково-жировой обмен веществ.
Ответ дляEfrazi
Теж відмовилась корм їсти.
А навіщо притушувати?