За ким я буду?• 30 июля 2023
Можна похвалюся - терасою?
За ким я буду?
• 30 июля 2023
Ответ длямладокошкина
я теж свою після двох сезонів закрила. Набридло збирати листя, сміття, а зимою сніг
Дорого така штука? Де замовляли? Не парить. Я хотіла роздвижну систему, але вона космос коштує.
младокошкина• 30 июля 2023
Ответ дляНа привозе
Так мы в Одессе строим, точнее, в пригороде
тоді супер
мені на заході таке не підійде
За ким я буду?
• 30 июля 2023
Ответ длямладокошкина
такий проект для півдня - супер. Але не для наших широт
Бачила такі в Кароліно Бугаз.
младокошкина• 30 июля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Ми її ще в 2018 поставили. Замовляли в себе, вони ж і монтували її. Точно ціну вже не пам’ятаю, трохи дорого було на той момент. але себе оправдала на всі 100: керхером помив - і як новенька. Ні, не парить, навіть коли закрита. але там конструкція така, що можна повністю відкривати ’вікна’, вони всі на ’блискавках’, в т.ч. і двері. зате тепер і в дощ можна посидіти, і чисто, і біля мангалу нічого на голову не капає)
младокошкина• 30 июля 2023
Ответ дляСhanelKa
Можна я своєю ?
Хоча, без даху( це проблема
снігу нема, дощ пішов - відразу висохло. Єдине - сонце, але можна поставити парасолю велику. Гарно
За ким я буду?
• 30 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Дякую за відповідь, будемо мати на увазі