Я супер-пупер• 30 июля 2023
Если я хочу только девочку, но очень не хочу мальчика
Можно ли спланировать пол ребенка?
На УЗИ обычно видно пол на неделях когда уже нельзя сделать аборт, если я правильно понимаю.
Бойцовская• 31 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Девочки более спокойные по характеру. Ну и это интереснее в плане нарядов, к примеру.
Ещё хотелось бы девочку отдать на гимнастику.
Ааа, ну если на гимнастику, то конечно, только девочка должна быть
Міні-бікіні• 31 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Не треба вам ні хлопчика,ні дівчинку
Міні-бікіні• 31 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Я теж хотіла тільки дівчинку, народила 2 своїх, третю удочерили. За 3 дні до війни дізналася що вагітна, узі-хлопчик. Я реально не знала що і як з тими хлопчиками, якісь там пісюни відкриваються, яєчка опускаються, всі вредні, бідові, суперактивні… а я ж все життя - туфельки, зачіски, платтячка, танці і тд…. Народила хлопчика і просто обожнюю його. І ви полюбите свого маленького і рідного зайчика, нехай пару раз вам посміхнеться… ще й будете думати, чого я хлопчика не хотіла.
Скажіть? Я свого хлопчика ні на яку дівчинку не проміняю
Все і одразу• 31 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
вот вообще все мимо. Мальчик спокойный аки танк, девочка как тайфун, наряжать мальчиков еще прикольнее, чем девочек. Гимнастика для мальчиков тоже приемлема. А пловцы мальчики.. ммм с детства фигура огонь.
Ответ дляГидроусилитель руля
Автору вприниці вагітніти не варто,не той випадок.
Оченьценная• 01 августа 2023
Ответ дляМарія В
А якщо доченька страшна народитися та буде такою,автор же буде потім не задоволеною
Тю, поврне)
АфродитаПетровна• 02 августа 2023
Ответ дляМарія В
Схожий на дівчинку трошки)))
Волосатий)))
Жарко йому з ними, а до року стригти её можна. В глаза лізе (