100%• 31 июля 2023

На 41 день після смерті бабусі вона мені дивно наснилася. Хто вміє розшифрувати

Мені наснився сон, що ми прийшли її хоронити, а вона перевтілилася на немовля і почала дихати.
Я кажу «мамо, вона дихає. Вона жива»
А те що вона вже немовля, мене і не здивувало у сні.
Що це можна означати?
А в перші дні наснилася і просила зварити їй манну кашу (і при житті любила завжди)
Що це все означає?
Хто розуміє?
мегамоСГ• 31 июля 2023
Може розказує Вам, що десь там вона жива
Сяду на шию, дорого!• 31 июля 2023
абсолютно ничего
Бабця в мештах• 31 июля 2023
Зазвичай коли покійні просять їсти, то треба читати молитви за померлими
Kerry78• 31 июля 2023
Якщо вірите в реінкарнацію,то можливо ваша бабуся вже переродилась в ішому тілі і знову серед нас.
вентиляторная• 31 июля 2023
Мне после смерти отец пришел и сказал во сне « я вернусь « .
автор 100% • 31 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Мороз по шкірі..
Кили и Манджаро• 31 июля 2023
Ответ длявентиляторная
мой родственник так говорил. Я родила дочь в его ДР - приснился сказал, что это он
Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Кашу нужно было сварить и отнести на могилу или накормить тех кто ее знал.
Ваша бабушка уже перевоплотилась.
Мадам Подлинник• 31 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
а если шариковую рчку?
Мадам Подлинник• 31 июля 2023
я спросила у умершей бабушки во сне, как там, сказала хорошо, сами увидите
Патика-мотика• 31 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
Так, у нас теж так кажуть, що це душа просить про молитву.
Мадам Подлинник• 31 июля 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ваша бабушка уже перевоплотилась.
интересно, а в другую страну или в войну тоже нужно? или у всех под боком похоронены?
Кукусик• 31 июля 2023
Просто какой то маленький сюрприз вам останется от бабушки. Или хлопоты. Или и то и другое.
Ничего страшного в ваших снах нет. И бежать на кладбища с кашей тоже смысла нет. Такое придумают, лишь бы дома не сидеть
Бабуся Бетман• 31 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Как мне нравятся люди, которые влезают и выставляют вопросы ни о чем.
У вас есть конкретная ситуация? Опишите и спросите совета, зачем зря расспрашивать то чего нет?
автор 100% • 31 июля 2023
Ответ дляКукусик
Я б хотіла розшифрувати чи добре їй там. Оце хвилює)
Кукусик• 31 июля 2023
Ответ для100%
Эти сны не об этом
маринабаранова• 31 июля 2023
Коли сниться покійник і просе їсти, або щось сам готує, чи сидить- їсть з усіма за столом- це треба пом´янути, милостину дати - і попросити щоб пом´янули, назвати ім´я покійної.
Моїй сестрі - перед смертю бабусі теж приснилося що бабуся в дитячий колисці лежить.
ТаПрямТам• 31 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
а если шариковую рчку?
Сін просил ручку и тетрадь. Любил рисовать. Отнесла в церковь и на кладбище. Приснился потом дочке сказал спасибо.
Звоночек• 31 июля 2023
Капец. Мені також сьогодні наснилася бабуся померла. Але я її трохи по лобу била((, бо вона до мене запізнилася на півдня((