4есотка• 31 июля 2023

Як зробити так, щоб зробили перевірку в дитячому садку, а саме завідувачки.

В місцеве районо не має смислу звертатися - там рука руку миє. Всі в одній схемі.
90x60x90• 31 июля 2023
Если вы в Киеве, то 1551. Я обращалась мой вопрос решили, прислали официально письмо с решением

Как нефиг делать• 31 июля 2023
сначала вам нужно получить в руо отписку на вашу жалобу, а потом идти ’выше’
автор 4есотка • 31 июля 2023
Ответ для90x60x90
Так в Києві.
Кавуся• 31 июля 2023
Какая проблема у вас?
Не вмію заміряти• 31 июля 2023
https://ukc.gov.ua/
З горіха зерня• 31 июля 2023
РУО не удастся избежать, такая схема
автор 4есотка • 31 июля 2023
Ответ дляКавуся
Какая проблема у вас?
Як і завжди - побори ( як це називається робота з батьками). Раніше були зміна вікон, закупівля піску, ремонти.... тепер збирання донатів на ЗСУ. Зрозумілими словами до керівництва садочка не доходить, що платити не збираюсь.
автор 4есотка • 31 июля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
https://ukc.gov.ua/
На урядовій гарячій лінії теж перше питання буде чи зверталась я по місцю або на 1551.
Кавуся• 31 июля 2023
Ответ для4есотка
А в чем проблема сказать, что вы и так донатите.

Эфигения• 31 июля 2023
А если отказаться ’донатить’ из садика выгонят? Ладно если не сдал на окна, то другие родители будут давить. А тут то что?
автор 4есотка • 31 июля 2023
Ответ дляЭфигения
Просто вже задовбала. Тут вихователь давить, бо на неї зверху давить завідувачка. Це стосується не лише мене однієї. Розмова заходить до висновку з боку завідувачки - не подобається щось - переводьтеся в інший.
Я розумію чому вона пре свою лінію, вона має покровителя в районо. Знаю багато за що її можна притягнути до відповідальності, але через районо це не спрацює.
автор 4есотка • 31 июля 2023
Ответ дляКавуся
Ну якщо я вже хочу звернутися кудись вище, то мабуть розмови не допомагають
Не вмію заміряти• 31 июля 2023
Ответ для4есотка
Так ви письмово направте.