годовасик• 31 июля 2023
Рюкзак Kite який? Проголосуйте, будь ласка, з досвіду
Доброго дня, дівчата!
Для 1-го класу. Бачила каркасні - мені вони наче колби незрозумілі)
Підкажіть з досвіду, дякую.
Результат:
вже голосів:
34 (50%)
Каркасний (фото 1)
34 (50%)
Полукаркасний (фото 2)
Свекруховна• 31 июля 2023
Перший варіант - таких в класі буде 5 шт.
Другий варіант - 1-3 шт.
Обирайте який вам подобається, вам його носити.
Другий варіант - 1-3 шт.
оксюморон• 31 июля 2023
з досвіду у напівкаркасному за півроку підручники і зошити будуть як тряпки.
Скользкая• 31 июля 2023
Ответ длягодовасик
Відповіді варіант не вставився, вибачте.
Другий нагадує рюкзак с яким син в 1 класс пішов )
Зручний. Трохи легший ніж каркасний. А ще була класна штука - лямка широка на поясі. Полегшувала носіння важкого рюкзака.
Не знаю чи є таке у Вашого рюкзака
Свекруховна• 31 июля 2023
Ответ дляоксюморон
Це від дитини залежить, а не рюкзака. Є ж папки для зошитів і друкованих зошитів.
Швидкоруч• 31 июля 2023
Я думала брать каркасный, из соображения безопасности того, что внутри) книги, тетради, перекус. Просто тот рюкзак где только не будет валятся, что б там все в кучу не мешалось) но у меня мальчик, может ваша девочка аккуратная.
Дона Ко Ко• 31 июля 2023
Покупайте первый самый простой. Вы его же носить будете, ребенку абсолютно все равно. Уже на второй третий можно купить по дороже.
Тро Нью-Йорку• 31 июля 2023
Бегущаяпо• 31 июля 2023
Рюкзак должен быть максимально лёгким по весу. Я купила каркасный и сильно ошиблась. Это одоробло, а не рюкзак.
Берите полу каркасный. Он лёгкий и удобный.
Пасти Ла• 31 июля 2023
каркасний. і тільки каркасний. ви будете його самі носити з школи в школу. а ось як дитина сама його одягне, то він дуже важкий буде. і в каркасному більш рівномірно вага розподіляється і не мнуться зошити.
в другому колір не подобається. але зовнішня кишенька потрібна.
Залізний занавіс• 31 июля 2023
Ответ дляоксюморон
Думаете дети так часто в школу будут ходить? А вы оптимистка
оксюморон• 31 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
країна велика, усюди різні порядки навчання.
Фляшка на трьох• 31 июля 2023
Покупали в первый класс точно такой как на фото 1, другая расцветка. Рюкзак та и рюкзак, все равно я его носила. Во втором классе она уже новый просила, надоел и моднее хотела. Но я не купила, так как я его как носила так и продолжила. Вывод: подойдет абсолютно любой. Но лучше, чтобы ребенок расцветку сам выбрал.
ДА да да• 31 июля 2023
Я б yes дивилася, там цього року симпатичніші моделі є. І вибираю тільки з дитиною. Особливої різниці між цими рюкзаками немає. Каркасний може більший. У нас було 7 різних кайт, від садочка і до 11 кл
Непозбувна Бентега• 31 июля 2023
А ще при покупці спробувати засунути в рюкзак папку для праці або альбом для малювання. В деякі рюкзаки їх запхати нереально.
годовасик
• 31 июля 2023
Дівчата, а ще по розміру. На зріст 129 см, 6.5 роеів краще брати розмір 6-8 років чи 6-10? Хоча б на перші два роки.
Непозбувна Бентега• 31 июля 2023
Ответ длягодовасик
Міряти.
годовасик
• 31 июля 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
Міряти.
На 6-8 років краще по розміру, міряли, але ж чи влізе все в нього.
Вумна, аж страшно• 31 июля 2023
Обоим детям брала каркасные,они их сами носили и выбирали тоже сами.Сейчас у Yes есть новые модели они накрываются дождичком и карманы по бокам держат температуру бутылочки с водой,взяла б такой своим но им уже 17 и 13