Заліковий троль• 31 июля 2023
Сивина, що з нею робити.
Сивіти я почала вже як років 6. Але спочатку це були поодинокі волоски, які більше було видно, коли волосся запліталось чи збиралось. І от за останній рік, я вже сива по всій довжині. Я не знаю, що робити. Щоб ви порадили, робити мілірування(або якісь інші техніки) чи фарбувати все. Не дуже хотіла б кардинально щось змінювати, люблю свій русий.
Фото додаю. Чогось на всій довжині так не передається, але насправді там така ж ситуація, як зверху.
Спочатку хотіла знайти майстра і з ним порадитись. Але поки успіху в пошуках нема)
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Краситься и все.
В один якийсь тон всю довжину?
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляРаботать надо
ну я при таких вводных долго делала калифорнийское мелирование
Дякую, подивлюсь. Я геть не рлзуміюсь в цьому.
Ліплю вареники• 31 июля 2023
Мелировка на ваших волосах будет хорошо смотреться. Делать можно раз в 3 месяца.
Покраска раз в месяц, не реже.
СережкинаЯ• 31 июля 2023
Я бы подобрала краску в тон моих волос, седина мне не идёт.
А вот у моей сестры неимоверно красивая седина,в салоне ее мастера часто просят ’покрасить как у девушки’
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Я не бачу сивини. Розкішне волосся. Це ви похвастатися прийшли?
Та ні. Ось так напевне видніше, я всю довжину сфотографувала лише для заг картини.
Надежда наш компас• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
В один якийсь тон всю довжину?
Можна в свій колір фарбувати і все
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляПикарда
Вы темнорусая, мелировка и седину скроет и смотреться будет хорошо. Я жгучая брюнетка от природы, смуглая, карі очі вони брови. Милировка будет смотреться неуместно
От саме так, я вагаюсь , між міліруванням і покраскою повністю. Дякую.
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Покраска раз в месяц, не реже.
Термінами ви мене переконали)
Поліцейський патруль• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
В один якийсь тон всю довжину?
в ваш русый
Ответ дляЗаліковий троль
Колись ще було колорування, декілька відтінків ніби переливались один в другий. Бачила таке у Сальми Хайек. Років 5-6 назад коштувало 800-1 тис грн, вирішила що задорого, тим більше що у мене швидко відростає волосся
Кукусикиииииии• 31 июля 2023
в мене колір такий самий як у вас. я роблю меліровку і зверху затоновуюсь у свій колір. не видно,бо блонд не йде мені. коли тон змивається,то виходить гарно, як прядки. тон тримається до 2 міс. меліровку роблю раз у 6 міс.тонування раз у 2 міс.
Поліцейський патруль• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
мелировкой хлопнете волосы и 95% выйдет ... не очень
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
І так можливо) Щиро дякую, візьму до уваги.
Радуга-дуга• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А ну так трохи є. Може ейртач? Зробити. Але то волоссю гайки. Тонувати пробували? Не фарбування, а саме тонування. Мою сивину ще поки що бере. Хоч і не надовго
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Я тому і відтягувала так довго, певний час воно страшенно випадало, потім з´явилась перхоть, якої не могла позбавитись, тільки підібрала більш менш нормальний засіб для кінчиків і вони перестали так сіктись. Ну загалом вигляд став більш менш, то стало сивіти).
ЭкстрасенсиХаЯ• 31 июля 2023
Вот у меня так было.Седина и цвет как у вас. Сначала эйр тач пошел в ход, через какое-то время милирование и за три года кранты волосам. Сейчас стараюсь отрастить хоть что-то здоровое, тонирую волосы.
Кукусикиииииии• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ось дивіться. В мене сивини мало як і у вас.біля скронь .трохи спереду.майстер мені фарбує половину годови´- верхню частину. І воно не дуже видно. Волосся гарне. Фарбуюсь у хорошого колориста. Волосся живе .43 роки))але у вас поки не видно.можна ще потерпіти
Заліковий троль
• 31 июля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ні. Ви в перукарні тонуєтесь?
Ответ дляЗаліковий троль
А что за средство для концов ?
Радуга-дуга• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ні. Ви в перукарні тонуєтесь?
Так. Всі мої домашні потуги закінчуються зеленню на голові. У мене якийсь дивний пігмент.
Бамбарбия! Кергуду.• 31 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ужасно , у меня такое . Я сама из себя сделала блонд мягкий , не могу с таким ходить , но это мои тараканы .
Нехай щастить• 31 июля 2023
Точно такой же и цвет и длина и характер седины у меня.
Раньше делала всякие аиртачи и тп, но отросший корень с сединой Вы ничем не скроете. Вы его будете видеть и он Вас будет бесить.
Я крашусь полностью в натуральный свой цвет.
Лучшего пока решения не придумала, к сожалению