Белочкой зови• 31 июля 2023
отель в Буковелі на 2-х
Добрий день.Порадьте,будь ласка отель в Буковелі на 2-х (жінка з донькою).з зручним розташуванням(не біля автодороги).І гарні види хотілось би поряд.Плануємо багато ходити.На 3-4 дні.Дякую
БоХатая• 31 июля 2023
Фоміч, там поряд їх стоїть два. Види шикарні, басейн також є. Сніданки супер.
Белочкой зови
• 31 июля 2023
Ответ дляМальчижка
часто туди їздимо, сподобалися Касімір, Магія Карпат, Карпароса
Дякую
Белочкой зови
• 31 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Дякую
90x60x90• 31 июля 2023
Ответ дляБоХатая
Так, ми були в новому, Apartments. Його рекомендую на 💯
Белочкой зови
• 01 августа 2023
Ответ для90x60x90
дякую
Белочкой зови
• 01 августа 2023
Ответ дляБоХатая
А це Буковель,? Бо начебто Паляниця написано-так,близько,але це ж не Буковель.Чи я не права,? Ми без авто.дякую
БоХатая• 01 августа 2023
Буковель, написано на сайті. Я не знаю де проходить границя Буковель -Паляниця;)?
Паляниця це населений пункт, а Буковель то назва курорту. Я так думаю. Можливо я помиляюсь.