Ninja_Warrior• 31 июля 2023

Порадьте зручні сандалі

Шукаю зручні сандалі, в яких можна дуже багато ходити, щоб пройти 20 кілометрів у день і не стерти ноги. Але також хочу, щоб були гарні, пасували до суконь і спідниць.

У мене такі, як на фото, це kurt geiger, і вони виявилися не дуже зручні. Дивлюсь на скетчерси, екко, пуму, але мені вони всі не дуже гарні, більше спортивні.

Кросівки у мене є, їх не пропонувати, бо у жару +35 я не люблю закрите взуття.

Покажіть, будь ласка, свої зручні та гарні сандалі.
Свій варік• 01 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка
я прям загуглила... реально бомбічні сандалі роблять. вони правда коштуюсь 200 доларів ща пару чи в реалі на розпродажах можна брать за 35-40?
якщо Ваша ласка, покажіть свою улюблегу пару.

додам гарненькі на мій смак
А зо це за бренди?

Единорог_помог• 01 августа 2023
Не сандалики)но люблю
Кукусики• 01 августа 2023
Для мене зручні сандалі це кроси. Але ж дорогущі, падли. Поки облизуюсь
Благоуханочка• 01 августа 2023
Ответ дляСвій варік
А зо це за бренди?
Ancient Greek sandals
теж сьогодні побачила їх вперше. але вже в зазваті. їх моделі це мої літні мрії, які мені вдавалося матеріалізати лише частково і тільки у ессо.
котопёс• 01 августа 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Я тоже хожу в сандалях и в платья по 10-20 км.
Люблю такого типа. Очень легко ходить по часами десятки км.
вот эти золотенькие очень даже. Это что за кто?
Раз одела не бу• 01 августа 2023
UGG
Paul Green
Это если про комфорт и удобство
ЗновЗдоров• 01 августа 2023
Ответ длякотопёс
Venezia.pl

Лера+Тимур• 01 августа 2023
У меня экко, удобные.
Кидаю курити• 01 августа 2023
Ответ дляЛера+Тимур
У меня экко, удобные.
Они тяжёлые
aljonyshka• 01 августа 2023
Ответ дляБлагоуханочка

додам гарненькі на мій смак
У них прямо больших распродаж не бывает, тем более их классические модели из года в год повторяются, но у меня им уже лет 10 самой первой паре и я ее ношу до сих пор) Сейчас попробую найти на сайте)
aljonyshka• 01 августа 2023
Ответ дляДайте подумать
Тоже смотрю Как раз
Но много в перепонкой на большом пальце. Должен размер подойти - иначе натереть могут
Я так тоже думала, и про шнуровки, но действительно ни одна перепонка не трет) Размерная сетка стандартная у них, я на свою 25 см стопу беру 39 размер)
aljonyshka• 01 августа 2023
https://www.ancient-greek-sandals.com/en/eur/produ...

Эти из последних

этим лет 10-12, как новые)

эти самые любимые, обалденно с сарафанами смотрятся)

и еще есть 2 пары , но не могу найти на сайте)
Зубная фея• 01 августа 2023
Ответ дляaljonyshka

Эти из последних

этим лет 10-12, как новые)

А вам, правда, удобно ходить на такой тонкой плоской и жёсткой подошве по много км в день? Когда каждый камень в асфальте чувствуется?
БлинчикБезСметанки• 01 августа 2023
Магазин Сезон. У моєму місті є стаціонарний, но у них є інтернет магазин. В мене такі чорні босоніжки, вони як пушинки і дуже зручні, при тому що у мене дуже ніжні стопи то ніразу не натерли.Та й взагалі в цьому магазині шкіряне якісне взуття і дуже зручне, не все звичайно, но є багато хороших моделей.
aljonyshka• 01 августа 2023
Ответ дляЗубная фея
Правда, я очень много хожу, не по камням, но асфальт и брусчатка и плитка нормально) 10-20 тыс шагов моя каждодневная норма, а если гуляю-то может быть и 35-39 тыс)