Телепузик• Изменено 01 августа 2023

Дочке 12 лет. За год выросла грудь до Е. Когда перестанет расти?

Дочка скажем так, по статуре не худышка, В 12 выглядит на 16.

И грудь за последний год выросла с 1 до ....
как-то не ожидалось что так.
Столкнулись с тем, что бюстгалтер не можем подобрать (купили и мал).
Решила только что по таблице посмотреть.
между 75 F и 80 Е получилось.
Эстетично, но это ж, блин, нагрузка на хребет.

В октябре ей 13 будет.
До скольки у Вас росла грудь? По себе не помню. Да и у меня В-С.
Я понимаю, что все индивидуально...но
Админко• 01 августа 2023
Ответ дляol_kin
У мене з 13 років був десь С, зараз 85F, це тяжко, але завжди була увага чоловіків, головне правильно один підбирати і бюст, щоб не було вульгарно.
Внимание мужчин из-за груди,ну явно же?
То есть внимание чисто из животного инстинкта
Не как к личности изначально
Это плохо для женщины
И еще хуже что есть женщины, которым такое нравится 🤷🏻‍♀️

Красавица писяная• 01 августа 2023
А я от вірю. В мене в 12 років був 4ий розмір, це теперішній D. Тоді ще з шмотками була проблема і родичі їздили в Хмельницький на ринок і вирішили мені на ДН футболку і бюстгальтер купити. Теж не повірили тьоті, що в 12 років може бути такий розмір і купили замалий.
Але після 12 груди вже не росли, в старших класах навпаки схудла, а в 20 років носила чашку С. Це я до того, що не в усіх ростуть до 14-15.
Правда зараз в 37 у мене чашка E-F, але і ваги зайвої багато.
Пік Антна• 01 августа 2023
Бедная девочка
Я взрослая и страдаю от большой груди, а тут подросток
Угги в горошек• 01 августа 2023
Ответ длягодовасик
У меня так у двоюр сестры помню в 12-13 были огромные ,полная С точно ,мало того рост мелкий ,сейчас она 155 и пухлая 100кг.
Также помню девочку 20 лет на работе ,она хрупкая ,маленькая но с Е точно.
Епт, так это ж колобок
ТаПрямТам• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Об´єм під грудьми - 78 см.
Об´єм грудей - 100-101 см.
Правда, поверх футболки.
Так це ж С - трійка.
Я прямо себе переміряла, у мене 102см.
КучМала• 01 августа 2023
Автор, Е у дитини бути не може. Е - це цицьки як в силіконових дівок з порнохаба. В мене E, мені 40 років і зайва вага. Може то у вас бюстики з якимось розміром неправильним. Там може С впевнена.
По темі в деяких подружок доньки великі груди, але почали рости десь після 13.
ПесиКот• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
80 и 100 все равно.
Ну теперь хоть между D и Е.
у меня ог 100 о під 80 і у мене 80 С або 85 В ,ну не Д і не Е
from Ukraine• 01 августа 2023
Спорт и укрепление позвоночника
Замулена ріка• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Об´єм під грудьми - 78 см.
Об´єм грудей - 100-101 см.
Правда, поверх футболки.
Почти так у моей подруги было. Под грудью 75, размер почти 5. И это в 16 лет. При этом у нее была тонкая талия. Мужики голову сворачивали. Так с большой грудью по жизни и идет. Сейчас носит Н. Пополнела с годами. Большая грудь- сплошное неудобство для женщины, но что делать. Не каждая согласна операцию по уменьшению делать.

неДодекаэдр• 01 августа 2023
Зі мною в універі вчилася дівчинка з величезними грудьми, як кавунищи. Носила якісь спецбюсти, щоб зменшити навантаження. Перед магістеркою чи під час її батьки допомогли зробити операцію. Казала після того, що нарешті почувається здоровою норрмальною людиною.
Замулена ріка• 01 августа 2023
Ответ дляТаПрямТам
Так це ж С - трійка.
Я прямо себе переміряла, у мене 102см.
Нет, учитывается еще объем под грудью. Если под грудью 65 или 70, то это уже будет больше С
Сіґеле-міґеле• 01 августа 2023
прошу підказки в такому питанні: моїй доньці 11,5 р. Почались критичні дні , в мене були дуже болючі і мабуть, так і в доньки буде. Я рятувалась таблетками, щось там і гінеколог прописувала...У нас запланований виїзд: я і доє дітей. Скажіть, як закордоном у дівчат з цим? п’ють таблетки? місяцями чекають на візит до лікаря? Мені треба їй чимось допомогти, бо як згадаю свої ужаси, то мороз по шкірі йде.
ДелайКак_Я• 01 августа 2023
Автор, под грудью 80 и рост 164 - это как у меня, 40-летней тети, с лишним весом ок 15, а то и 20 кг. Вашей дочке нужно худеть, ограничивать калории. Уйдет лишний жир, так и размер груди уменьшится в два раза.
Мэри Попкинс• 01 августа 2023
Ответ дляПесиКот
У меня 72 под грудью и ОГ 98. И я не во всякий д влажу. Обычно или д или е в зависимости от модели.
Мэри Попкинс• 01 августа 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ношпа помогает?
Не гавкаю- но охраняю• 01 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Реально аж шкода дитину. То ж і дорослому важко носити. Згадую свій 3-й розмір, як кормила малу, то мені було важко. Але нічого не вдієш. Зато круто виглядає.
у меня 75 е.. не драматизируйте. Бюст и просто другие
Сіґеле-міґеле• 01 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Ношпа помогает?
мені - так, їй - пробуєм...Закордоном ношпа ,кажуть, заборонена
Трактор Віка• 01 августа 2023
у меня до 30 лет был 0 размер после двух родов. А в 51 год 5р.
Мэри Попкинс• 01 августа 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Нет. В Польше везде ношпа продается и без рецепта.
Солпалпадеин и ещё куча разных обезболивающих без рецепта в супермаркетах везде.

бювет_в_обед• 01 августа 2023
В мене так швидко виросла до 3 розміру. Як раз в 12-13 років. Більше не росла, тільки зменшилась до 2 після годування і трохи схуднення.
Угги_в_горошек• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Блін.

Ну але все життя не може рости залоза. Жирова тканина може додаватися.

Сподіваюся що ріст призупиниться. Куди вже далі...
Може до ендокринолога на всяк випадок завітати? Просто пересвідчитися що все ок.
А так була однокласниця ростом 160 і грудьми розміру 6-7, виглядало не дуже ( це десь років 13-14 їй було. вже в дорослому віці вона зменшувала груди
Багиня• 01 августа 2023
у моей одноклассницы была грудь обчень большая. к 11му классу были как две ее головы. очень крупная. очень. сходите к дрктору. проверьтесь. а пока купите дочке от растяжек что-то. чтоб не загубить кожу. и заботиться постоянно. берегите кожу.
Сон і дрімота• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Об´єм під грудьми - 78 см.
Об´єм грудей - 100-101 см.
Правда, поверх футболки.
Я с такими параметрами 75-80С носила. В зависимости от модели
годовасик• 01 августа 2023
Ответ дляТрактор Віка
aqvamarine• 01 августа 2023
У меня также. Резко в 12 выросла и все. По сей день такая же. Объем только меняется, если набираю вес или худею. Мне 36.
Лика-прилипка• 01 августа 2023
А яка вага у дитини?Об’єм на 80 см це 75-80 кг?
Вишиванка• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Блін.

Може. Це є такий синдром. Почитайте, у Седакової таке. Сходіть до лікаря, проконсультуйтесь.
Трактор Віка• 01 августа 2023
Ответ дляТелепузик
Блін.

Залоза може рости. Це регулюють гормони. В мене груди (залози) виросли на гормональному фоні. Потім вже до них додався жир.
ПироженкА• 01 августа 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Нурофен скрізь у вільному продажі.
Але не факт, що у доньки буде боліти, як у вас. Якщо дитина здорова і спортивна, може і не бути болю.
PORKA• 01 августа 2023
До 35 років чашка була В. Потім В-С.
Зараз мені 43 і чашка стабільно С.