Новорічна пальма• Изменено 10 января в 00:24

Підліток. 15 років, приписне, форма 0-25о

Доброі ночі.
Підкажіть, в кого подібна ситуація:
Дитина 2009 року народження , грудень.
Станом на зараз йому 15 років, виповнилося 2 тижні тому. Потрібен медогляд в школу. 9 клас. Прийшли до педіатра, вона видала картку 0-25 о з переліком лікарів , зак, та флюорографіі для отримання приписного .
На питання чому в 15?
Відповідь: - бо 2009 року народження, то цей рік вже має готуватися до приписного….
Я почитала інтернет, попитала подруг і все ж думаю, що вона помиляється ,бо хоч 2025-2009 =16 , але моєму сину буде 16 лиш через 11 місяців. І от у січні 2026 вона цю форму на проходження лікарів і має видати чи я не так розумію нинішні правила виживання в цій державі !??
Кривая спроса• 10 января в 00:35
В 26 году должен стать на учет до того, как выполнится 17. Почему сейчас - без понятия
Наполеон Бонапарт• 10 января в 00:37
Так все правильно она делает к 17 он уже должен пройти комиссию и отнести доки в военкомат, а в 17 просто получить приписной. Не проходите сами, подождите пока его школьный военрук с остальными поведет на комиссию, это намного проще и быстрее
Дама с собачкой• 10 января в 00:41
Может потому что в этом году 16 исполняется, а на учет ставят после 16 до 17 лет. Флюшка - понятно, раз в год. А вот медосмотр... Летом сын проходил для приписного, так нужно было в течении 2х недель пройти, не больше. А здесь еще 11 месяцев. ХЗ.... У меня сын тоже деабрьский, 2007 года. Получил осенью 24 года, в декабре исполнилось 17
Кривая спроса• 10 января в 00:42
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Он должен стать на учет в год, когда ему будет исполняться 17 лет. Это 2026 год.
Наполеон Бонапарт• 10 января в 00:44
Ответ дляКривая спроса
Да, но к этому времени уже доки должны быть в военкомате ) в 17 он получает приписное.Сыну автора в этом году 16 вот его и отправляют на комиссию, не понимаю что она переживает, мало ли что врач придумала, пусть ждёт пока всех военрук поведет на комиссию
Дама с собачкой• 10 января в 00:48
Возможно, еще такой момент. Когда ходила с сыном в военкомат, то было обьявление, что врачебная комиссия по приписному с января по март работает в военкомате. Может поэтому готовят?
-Ань-• 10 января в 03:22
Навіщо в школу медогляд? Ще й зимою (в середині навчального року).
Станом на сьогодні обов´язку у батьків подавати щороку мед.довідку - немає. Довідка подається у разі зарахування до закладу освіти.
Не створюйте собі і сину зайві проблеми.
-Ань-• 10 января в 03:22
Ответ дляДама с собачкой
Воєнкомати розформували в 2007 році!
Невгамовна шахиня• 10 января в 07:39
Дали список и хорошо. Вот +/- через год как раз по нему и соберёте документы.
Дама с собачкой• 10 января в 13:04
Ответ для-Ань-
Воєнкомати розформували в 2007 році!
Та шо вы говорите.... То что они поменяли название, не означает, что их расформировали
автор Новорічна пальма • 10 января в 19:50
Ответ дляНаполеон Бонапарт
«К 17» то зрозуміло. На даний момент дитині 15 років і 1 місяць.
До сімнадцяти йому ще 1 рік і 11 місяців. Практично 2 роки. Чому за 2 роки потрібно проходити лікарів?. Виходить що медогляд в школу дійсний один рік, а медогляд для приписного дійсне і 2 роки?? Ну тоді чому не в 5 класі починати проходити?
Наполеон Бонапарт• 10 января в 19:52
Ответ дляНоворічна пальма
У нее есть протокол она его соблюдает.Впшему сыну 16 в этом же году? В следующем он как я понимаю уже приписное получит Или Вам сказали, что без 25 не выдадут 86 форму???? Вам советовали ждите пока детей военрук поведет в военкомат и на комиссию это легче и быстрее чем самим бегать.
автор Новорічна пальма • 10 января в 19:55
Ответ для-Ань-
Щороку в школі в усіх вимагають. Можливо у вас не так.
Зимою проходимо щороку, тому що при подачі документів в перший клас іще в садочку почали дітям видавати направлення на проходження дікарів, щоб за зиму / весну почали готуватисся, асне в серпні, коли не попасти ні до кого. Відповідно всіснаступні довідки закінчувалися зимою, бо довідка 086 рік дійсна
автор Новорічна пальма • 10 января в 20:00
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Так 16 сину через 11 місяців буде.
І так без 25 не хоче 086 видати. Попередня 086 до 24 січня 2025 року.
Воєнрук дітей поведе не раніше січня наступного року , на той час в мого лікарі будуть пройдені більш ніж рік або рік назад- за рік стани ви ваажаєте не міняються?
Ми до окуліста ходимо раз в 4 місяці (контроль) і до ортопеда двічі з народження.
Наполеон Бонапарт• 10 января в 20:48
Ответ дляНоворічна пальма
Так 16 сину через 11 місяців буде.
Пусть пишет отказ от выдачи довидки аргументируя причину, с отказом к заведующей отделения и меняете врача. Надеюсь визиты к окулисту и ортопеду помогут Вам оформить ребенку белый билет.
-Ань-• 11 января в 00:54
Ответ дляНоворічна пальма
Хай письмово вимагають, з печаткою і підписом директора. І з цитатами чинних законів/наказів, якими вони керуються.
Медичну форму 086-1/о відмінили. Наразі батьки подають медичну довідку тільки при зарахуванні.
-Ань-• 11 января в 00:56
Ответ дляДама с собачкой
Не поміняли назву. Це дві абсолютно різні банди.
-Ань-• 11 января в 01:00
Ответ дляНоворічна пальма
Сказали б батькам в 5 класі проходити - більшість батьків потягли б своїх дітей ставити на військовий облік в 5 класі.
Головне слово тут ’сказали’. Не вірте на слово ідіотам. І не спішіть виконувати їхні команди. Хай спочатку доведуть, що їхні вимоги законні.
Хай покажуть вам закон.
І вчіться читати закони, розрізняти закони і постанови, накази, рекомендації, листи, або взагалі ананімку показують батькам, а батьки думають, що то закон.