Кнопус• 01 августа 2023
До якого лікаря звернутись?
Мама дуже схудла, немає апетиту. Болять суглоби, опухають кінцівки після малої активності, болить серце. В стаціонарі поставили невизначений діагноз. Детальніше: прогресуючий перебіг, а/ф, активність ІІ ст., з ураженням серця (міокардіофіброз, синусова тахікардія, ГЛШ), плеврит і пневмофіброз легень, панцитопенія, анемія, поліартралгія суглобів, ФНС 1 ст.
Лежала в стаціонарі, перевіряли ревматоли, сказали, що це все наслідок захворювання. Якого - не ясно. Вже і аналізи на онкологію здавала, все нормально. Куди можна звернутись? До якого лікаря?
Пишу вірші, дорого• 01 августа 2023
Какие анализы на онкологии сдавали? Желательно узи всего сделать, мрт или кт
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляГостра на язик
Кт та печінкові проби в нормі? Аналізи на гормони щитовидки?
Це з останніх аналізів крові, є підвищені показники. Щитовидну не обстежували
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Брали пункцію кісткового мозку, не підтвердили онко
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ковидом мама не болела?
Ні, були звичайні простудні захворювання. В неї все почалось з того, що боліли суглоби рук дуже довго. Ніяк не могли її привезти до лікаря, такі крики були. В неї якийсь панічний страх перед лікарями. А потім в кінець злягла і вже прийшлось обстежуватися.
Помаранчова душа• 01 августа 2023
Ответ дляКнопус
По симптомам похоже на ревматоидный артрит. Он может развиваться как следствие перенесенного инфекционного заболевания. Поэтому и спросила про ковид.
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
Может, это Лайма? На боррелиоз сдавали?
С-реактивный белок?
Ні, не здавали
Сливочная пенка• 01 августа 2023
Пс. Найдите в ТГ канал Тараса жиравецкого. Он как доктор Хаус, пишет про случаи, когда с помощью анализов (у него своя лаборатория биокурс) удавалось четко найти причину. Он там даёт свой моб и просит в Вайбер писать.
Гостра на язик• 01 августа 2023
Ответ дляКнопус
О цих аналізам все +- ок. Зробіть аналізи щитовидки, хоча б ТТГ, тиреотоксикоз може давати подібне вашим симптомам. Ще бачу у вас фіброз легень, почитайте про нього, якщо велика площа ураження, то гемоглобін і то слабкість він дає.
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Теж думали, здали кров - немає. Її в стаціонарі прокапали чимось для загального укріплення організму, стало краще. Виписали і через місяць все як було до
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляСливочная пенка
Дякую 🙏🏻
Помаранчова душа• 01 августа 2023
Ещё и фиброз легких. Если и не ковид, то может быть внебольничная пневмония. Чем-то ваша мама переболела серьёзным, а все эти симптомы уже как следствие. В любом случае выздоровления вашей маме! И скорее установить диагноз.
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляГостра на язик
Дякую 🙏🏻 зробимо
Кнопус
• 01 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Дякую вам! В неї болі з суглобами час від часу були досить довго. Ковіду не було, але дуже часто простуди, запалення - не дивиться за собою, заліковує і далі ходить. Я чомусь схиляюсь до того, що так і довела себе до хронічного. Надіюсь теж, що поставимо діагноз нарешті. Лікарі місцеві просто руками розводять😓
Ростки жимолости• 01 августа 2023
Борреліоз часто вражає суглоби, серце. Багато чого ще. Треба здати Імуноблот (Westernbot його ще називають) М і G
Ответ дляКнопус
Ревматоїдний артрит може бути наслідком перенесеної інфекції, навіть після грипу звичайного. Вам призначили лікування ?