ЯспАкойнаЯ• 01 августа 2023

Тканина "антикіготь", яка дійсно стійка

Обтягнули крісла кілька років тому тканиною антикіготь. І тканина супер! Кішки активно прикладають зусилля, щоб її подряпати, але за кілька років лише пару затяжок зробили, які можна непомітно усунути.
Нажаль не записали назву тканини і контакти людей, які нам перетяжку робили.

А зараз підбираю тканину для узголів´я ліжка і хочу таку ж знайти або хоча б з тими ж характеристиками.

Раптом хтось теж має позитивний досвід і може поділитися назвою хорошої тканини - буду дуже вдячна!
Молчалка• 01 августа 2023
Рік вже така тканина, все добре.

Щаслива Я• 01 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Рік вже така тканина, все добре.
Так, якість
Щаслива Я• 01 августа 2023
На тканинах пишуть характеристики, але така тканина недешева.
ДолькиКабана• 01 августа 2023
У меня тоже похожая но брею( и кта гоняю
Весела бджілка• 01 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Рік вже така тканина, все добре.
О, в нас і тканина ця, і диван їхній) дуже задоволена
Маю сечі• 01 августа 2023
Мы специально ткани антикоготь
на всю мягкую мебель подбирали. Реклайн и варлок. По- моему, обе бельгийские. Зацепок кот не оставляет, но его рыжая шерсть на синей ткани очень заметна.
Молчалка• 01 августа 2023
Ответ дляВесела бджілка
І я також. І тканина така приємна на дотик і жодної подряпини. Але в мене і кіт слухняний
Відірву та викину• 01 августа 2023
Любой велюр это антикоготь
Огірок та Помідорчик• 01 августа 2023
Унитекс Релакс флок 100000 циклов износа
Водоотталкивающая 4 категория
У нас така, 1,5 року, нарікань немає. Колір 7154 дуже гарний сірий

Голова колгоспу• 01 августа 2023
Місяць назад робили перетяжку дивана, обрали таку тканину. Не знаю як буде надалі, але поки не лишається ні затяжок ні подряпин, лише візирунок від кігтів, але проводжу по дивану рукою і вони зникають. Кігті коту зрізаємо регулярно, але повз дивана він не може спокійно пройти
З царем в голові• 01 августа 2023
В нас дивани з тканини Messi, вже кілька років, кішка не зацінила - не дряпається