Твоя подружайка• 01 августа 2023
Ремонт, треба ідеї
Дівчата, треба зробити дитячу для двох дітей, площа 18 кв.м. Стол письмовий на двох. Поділіться будь ласка ідеями.
Ліплю вареники• 01 августа 2023
Ответ дляMarianna06Boeva
Удалено администрацией...
Вы вечно здесь какие-то группы рекламируете! Бан!
Разгуляшка• 01 августа 2023
Наша на двох хлопців . Та ж квадратура. Довго продумували їм щоб було ергономічно і ніхто нікому не заважав. Наче вийшло.
Твоя подружайка
• 01 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Странная вы, девушка мне фото обещала вечером скинуть
Твоя подружайка
• 01 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Супер! Дякую
Ліплю вареники• 01 августа 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Это вы странная. Читайте вместе с ней условия работы этого ресурса.
Разгуляшка• 01 августа 2023
Там ще пуфи такі розкладні поклали, вони в плойку грають на них, і як розкладають, то матраси такі виходять, вони на них зі стіни стрибають.
У вас хто?
Замріяна• 01 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Перепрошую, це дошка чи ламінат?
Разгуляшка• 01 августа 2023
Ответ дляЗамріяна
Перепрошую, це дошка чи ламінат?
Паркет. Україна виробник. Але так собі, не дуже подобається в догляді
90x60x90• 01 августа 2023
Послухаю, в мене донька і син, вже підлітки, інтереси різні, бачення кімнати теж різні.
Замріяна• 01 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
А що не так? Натирати потрібно? Чи мʼякий занадто?
Разгуляшка• 01 августа 2023
Ответ дляЗамріяна
Як на мене він достатньо пористий. Дерево є дерево, він там ,,10 разів промасляний ,, але все ж не знаю як він буде виглядати років через 10. Вологе прибирання то наче добре переносить, але так щоб був стерильно чисто, то треба клінінг. Ну це якщо прям придирались так як я це люблю)))
Циклбвати можно, і це плюс
Замріяна• 01 августа 2023
Ответ дляРазгуляшка
Циклбвати можно, і це плюс
Дякую💐