Доброго дня усім.Дівчата ,порадьте будь ласка хто з Ужгороду .У Києві спостерігались у офтальмолога (дитині 8р )Алєева Н.М.Ходили раз в пів року .)
Зараз до Києва не доїдемо ,вирішили у Ужгороді пройти обстеження .Тому шукаю у Ужгороді гарного дитячого офтальмолога та апаратне лікування зору .Хтось своїх порекомендує ?Маємо астигматизм .
Також порекомендуйте педіатра чи клініку ,щоб пройти обстеження дитині .Дякую заздалегідь .
Ответ дляalena2013
Пахтер Антонина Ивановна. Принимает в детской поликлинике и в частной на Минайской, 14.